کد خبر : 55678 تاریخ ثبت : 1397/6/7 12:48:44
کارمندان و مدیران نمونه شهرستان دیر تجلیل شدند با حضور معاون استاندار

کارمندان و مدیران نمونه شهرستان دیر تجلیل شدند

در آیینی به مناسبت هفته دولت با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری بوشهر از کارمندان و مدیران نمونه شهرستان دیر تجلیل شد.

به گزارش مطاف24  فرماندار دیر در آیین تجلیل از ادارات برتر ،مدیران و کارمندان نمونه شهرستان دیر اظهار داشت:انقلاب اسلامی ما برگرفته از مکتب غدیر است.

حمزه اعتماد افزود:امسال در هفته دولت 39 پروژه با اعتبار 28 میلیارد و 300 میلیون تومان افتتاح و 7 پروژه نیز با اعتبار5 میلیارد تومان کلنگ زنی شد.

وی با بیان اینکه در حوزه عمران شهری و روستایی کارهای بزرگی انجام گرفته است ،عنوان کرد:نزدیک به 50 درصد آسفالت معابر در 8سال گذشته در یکسال قبل انجام شده است.

این مسئول ادامه داد:تجلیل از کارمندان نمونه در واقع تجلیل از افرادی است که هدفشان رضایت خداوند و راه انداختن کار مردم می باشد.

وی در خصوص شاخص های انتخاب مدیران نمونه گفت: تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی به مردم، ارتباط با رسانه ها  از جمله این ملاک ها بوده است.

اعتماد تصریح کرد:ما به عنوان نماینده دولت از نقد سازنده استقبال می کنیم و رضایتمندی مردم را در گروه صادق بودن با آنها می دانیم.

امام جمعه بندر دیر با تأکید بز لزوم قدرشناسی از  موقعیت ها و نعمت هایی  که در اختیار داریم،گفت:باید دستاوردهای نظام اسلامی را ارج نهیم و در کنار نقد کردن نقاط مثبت نیز بیان شود.

حجت الاسلام سیدعلی حسینی افزود:خوشبختانه وحدت و همدلی خوبی در شهرستان برقرار است و مسئولین در فضایی آرام و سالم به مردم خدمت رسانی می کنند.

وی اظهار کرد:از رئیس جمهور محترم که با دلسوزی و مسئولانه در مقابل سوالات نمایندگان مجلس مصالح نظام را در نظر گرفتند و دشمنان را مأیوس و دوستان را شاد کردند تشکر می کنیم.

امام جمعه دیر گفت: دولت به تنهایی حلال مشکلات کنونی جامعه نیست و باید سایر قوا و ملت نیز پای کار بیایند تا از این مرحله نیز عبور کنیم.

وی تقدیر از کارمندان نمونه را سنت حسنه ای برشمرد و افزود: کارمندان قشری زحمت کش و خدمت گذار هستند.

در این آیین احمد عبدالله زاده رئیس آموزش و پرورش، غلامرضا ناطقی پور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،آرمان جلایی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، مهدی رحیمی رئیس بانک توسعه تعاون و البرز کشاورزی رئیس سابق گمرک دیر به عنوان مدیران نمونه و ادارات گاز، برق،شبکه بهداشت و درمان،امور مالیاتی و شبکه دامپزشکی  نیز به عنوان دستگاه های برتر معرفی شدند.

همچنین از کارمندان نمونه ادارات تجلیل شد.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار