کد خبر : 55644 تاریخ ثبت : 1397/5/19 23:28:03
مشکلات دامپزشکی شهرستان دیر بررسی شد در دیدار مدیر کل دامپزشکی استان با نماینده مجلس

مشکلات دامپزشکی شهرستان دیر بررسی شد

در دیدار مدیر کل دامپزشکی استان بوشهر و ریاست دامپزشکی شهرستان دیر با نماینده جنوب استان در محلس مسائل و مشکلات دامپزشکی شهرستان دیر بررسی شد.

به گزارش مطاف24 در ابتدای هفته جاری مدیر کل دامپزشکی استان بوشهر به همراه ریاست دامپزشکی شهرستان دیر با حضور در دفتر نماینده جنوب استان در مجلس شورای اسلامی  پیرامون مسائل و مشکلات پیش روی این سازمان و برطرف کردن آنها تبادل نظر کردند.

مدیرکل دامپزشکی استان در این نشست از تکمیل و تجهیز ساختمان دامپزشکی شهرستان دیر خبرداد و اظهار داشت: امیدواریم با انجام این اقدامات بخشی از مشکلات این اداره مرتفع شود.

مرتضی بحرانی افزود: با توجه به خشکسالی  ها و کم بارشی های سال های اخیر و فقر غذایی که دام های منطفه با آن مواجه هستند  مکاتباتی جهت تأمین مکمل های غذایی  و واکسن های غیر استراتژیک برای دام ها ذاشته ایم.

وی رعایت بهداشت بویژه در محل زندگی دام ها را ضروری دانست و افزود: در این راستا سم مورد نیاز برای سم پاشی جایگاه دام های منطقه خریداری شده است.

این مقام مسئول با اشاره به  مهاجرت فصلی پرندگان به دو منطقه حفاظت شده مند و نخیلو خاطرنشان کرد: در آینده ای نزدیک بودجه لازم برای آموزش شهروندان جهت مقابله با بیماری آنفلوانزای فوق حاد طیور تخصیص داده می شود.

در پایان  این نشست قرار شد  در نشست های مشترک  و جداگانه  با مدیران دامپزشکی سه شهرستان دیگر حوزه جنوبی استان با مدیرکل مشکلات موجود پیگیری و برطرف شود.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار