کد خبر : 55641 تاریخ ثبت : 1397/5/18 18:21:54
خبرنگاران در خط مقدم مقابله با دشمن قرار دارند فرمانده منطقه انتظامی دیر در نشست با خبرنگاران

خبرنگاران در خط مقدم مقابله با دشمن قرار دارند

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان دیر گفت: خبرنگاران به عنوان افسران میدان رسانه ای در خط مقدم پیکار با دشمن قرار دارند.

به گزارش مطاف24  سرهنگ فرهاد آراوند در نشست با خبرنگاران اظهار داشت:نقش خبرنگاران در تأمین امنیت هم طراز نیروی انتظامی است و هر دو اهداف مشترکی را دنبال می کنند.

وی با اشاره به زحمات خستگی ناپذیر خبرنگاران افزود: در دوران دفاع مقدس 244شهید،50 جانباز و12آزاده خبرنگار داشته ایم و امروز نیز دروازه شهادت بر روی این قشر بسته نشده است.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان دیر با بیان اینکه امروزه دشمنان از طرق مختلف به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی هستند، بیان کرد:خبرنگاران به عنوان افسران میدان رسانه ای در خط مقدم پیکار با دشمن قرار دارند .

وی  عنوان کرد: در 5 ماهه نخست سال جاری 1805تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110برقرار شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 158 درصد افزایش نشان می دهد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه خدمات شماره گذاری خودرو و موتورسیکلت  برای تمامی شهرستان های جنوب استان  در بندر دیر ارائه می دهد ،ادامه داد: امسال298 خودرو،18 دستگاه موتورسیکلت شماره گذاری شده اند .

آراوند خاطرنشان کرد: 919 فقره پرونده قضایی در کلانتری ها و پاسگاه های تابعه تشکیل و هشت هزار و461 ابلاغ  حکم شده است.

وی یاد آور شد:در بحث خدمات وظیفه عمومی 130پرونده خرید خدمت و 480 پرونده معافیت تحصیلی صادر نموده ایم.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان دیر اظهار کرد:همچنین در71 مرحله طرح پاکسازی مناطق آلوده 129 نفر معتاد و خرده  و عمده فروش مواد مخدر دستگیر شده اند.

آراوند اضافه کرد:430فقره پاسخگویی به استعلامات ادارات  و 485 مورد خدمات انگشت نگاری و تشخیص هویت که عمدتا در بحث اشتغال بوده است در 5ماه نخست سال جاری انجام گرفته است.

وی با تأکید بر اینکه هیچ گونه مصادیق ناامنی در شهرستان دیر نداریم، افزود: نیروی انتظامی ادعای تولید امنیت ندارد بلکه از امنیتی که خود مردم ایجاد کرده اند حفاظت  و آن را تثبیت  می کند.

این مسئول در پایان عنوان کرد: این امنیت را مرهون ائمه جمعه، ریش سفیدان، متنفذین و خانواده های معظم شهدا و در  واقع تمام آحاد مردم هستیم.

 در پایان این نشست از سوی فرمانده منطقه انتظامی شهرستان دیر از خبرنگاران تجلیل شد.

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
دیر | 18 مرداد 1397 22:58:27 | ارسال پاسخ
0
0
سلام ودرود بر سبزپوشان امنیت واقتدار 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار