کد خبر : 55640 تاریخ ثبت : 1397/5/17 18:41:02
 از تکمیل 12 بوستان امید تا اجرای 85 هزار متر مربع بهسازی معابر روستایی رئیس بنیاد مسکن شهرستان دیر مطرح کرد

از تکمیل 12 بوستان امید تا اجرای 85 هزار متر مربع بهسازی معابر روستایی

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دیر در نشست با خبرنگاران،فعالیت های این نهاد در شهرستان دیر بیان کرد.

به گزارش مطاف24  آرمان جلائی در نشست با اصحاب رسانه  با گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت:دشمنان همواره بدنبال ناکار آمد جلوه دادن  انقلاب ما بوده اند که در این راستا خبرنگاران با انعکاس خدمات و دستاورد های نظام و فعالیت های مسئولین می توانند خنثی کننده این توطئه باشند.

وی افزود:سال گذشته 309فقره تسهیلات  احداث واحد مسکونی شهری و روستایی با اعتبار 53 میلیارد ریال به متقاضیان  در شهرستان دیر پرداخت شد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دیر گفت: در سال96 تعداد300 جلد سند شهری و روستایی در شهرستان دیر صادر شد که به نسبت جمعیت رتبه نخست استان کسب کردیم و پیش بینی می شود امسال400سند دیگر صادر شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تا قبل از سال 96 نزدیک به 225 هزار متر مربع معابر روستایی در شهرستان بهسازی شده بود، ادامه داد:از سال گذشته تاکنون اجرای بیش از 85 هزار متر مربع آسفالت،سنگ جدول و پیاده رو در 13 روستا با پیشرفت 65 درصدی در حال انجام است که اعتبار آن از محل تفاهم نامه نماینده جنوب استان در مجلس با وزارت نفت تأمین شده است.

جلائی درباره پروژه  مسکن 68 واحدی اقشار کم درآمد بیان کرد: پروژه مذکور با 56 درصد پیشرفت فیزیکی در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

وی افزود: پیگیر تملک 53 هزار متر مربع زمین در 3 روستای شهرستان هستیم که در آینده با اولویت افرادی بومی با معرفی نامه شورا به اقشار کم در آمد واگذار می شود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دیر خاطرنشان کرد:  12بوستان امید روستایی امسال تکمیل و به دهیاری ها تحویل می دهیم.

جلائی به پروژه های در دست اقدام اشاره و عنوان کرد: بهسازی معابر 10روستا امسال در برنامه قرار دارد که 7 روستا از محل اعتبارات وزارت نفت و مابقی از اعتبارات تملک دارایی می باشد.

در پایان  از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان از خبرنگاران حاضر در این نشست خبری تجلیل شد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار