کد خبر : 55639 تاریخ ثبت : 1397/5/16 22:08:22
نبود خوابگاه و سرویس ایاب و ذهاب عمده مشکلات دانشجویان پیام نور دیر رئیس دانشگاه پیام نور دیر در نشست با خبرنگاران

نبود خوابگاه و سرویس ایاب و ذهاب عمده مشکلات دانشجویان پیام نور دیر

رئیس دانشگاه پیام نور دیر گفت:مقوله ایاب و ذهاب و تأمین خوایگاه برای دانشجویان از مهمترین دغدغه های ماست که انتظار داریم مسئولین شهرستان در این زمینه یاری گر ما باشند.

به گزارش مطاف24  حمزه بحرانی در نشست با اصحاب رسانه با گرامیداشت یاد شهید محمود صارمی و تبریک روز خبرنگار اظهار داشت:خبرنگاران چشمان بینا و تیزبین مردم هستند و در راستای بیان مسائل و مشکلات جامعه  نقش مهمی دارند.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور از سال 86 در بندر دیر راه اندازی شد، بیان کرد:علی رغم مشکلات عدیده ای که در ابتدای امر با آن مواجه بودیم امروز مفتخریم که اعلام کنیم دانشگاه پیام نور دیر جزء دانشگاه های برتر پیام نور استان است .

رئیس دانشگاه پیام نور دیر ادامه داد:این دانشگاه در سال96 رتبه برتر در جذب دانشجو و در سال های گذشته رتبه دوم برگزاری امتحانات پایان ترم براساس شاخص های مربوطه را کسب نموده است.

وی با اشاره به فارغ التحصیل شدن 720 دانشجوی این دانشگاه  از ابتدای راه اندازی تاکنون گفت: از نظر استعدادهای درخشان دانشجویان این دانشگاه همواره رتبه های اول استان را داشته اند.

بحرانی عنوان کرد: در حال حاضر 500 دانشجو در 12 رشته در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

این مقام مسئول  با اعلام اینکه 80 درصد دانشجویان این دانشگاه دختر هستند،خاطرنشان کرد:مقوله ایاب  وذهاب و تأمین خوایگاه برای دانشجویان از مهمترین دغدغه های ماست که انتظار داریم مسئولین شهرستان در این زمینه یاری گر ما باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور دیر افزود: همچنین توسعه دو سایت رایانه دانشگاه و نبود آسانسور از دیگر مشکلات است.

وی تصریح کرد:رویکرد ما در پایان نامه های دانشگاهی بر این است که آنها را به سمت و سوی  طرح های پژوهشی و بررسی مسائل و مشکلات شهرستان و جامعه سوق دهیم.

بحرانی  ادامه داد: این دانشگاه تاکنون چهار قهرمانی و نایب قهرمانی استانی و کشوری در رشته های فوتبال، فوتسال و دو ومیدانی بدست آورده است.

وی افزود:اردوهای جهادی،  طرح ولایت(اعزام دانشجویان به سفر مشهد)، اردوهای راهیان نور ، برگزاری یادواره شهدا و برنامه های متعدد فرهنگی توسط تشکل های این دانشگاه بویژه بسیج دانشجویی هرساله برگزار می شود.

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار