کد خبر : 55621 تاریخ ثبت : 1397/4/14 18:45:27
مسئولان با روحیه انقلابی و کار جهادی برای رضایت مردم گام بردارند آیت‌الله حسینی بوشهری:

مسئولان با روحیه انقلابی و کار جهادی برای رضایت مردم گام بردارند

بوشهر - نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: مسئولان باید با روحیه انقلابی و کار جهادی در راستای رضایتمندی مردم گام بردارند.

به گزارش مطاف24  آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری ظهر پنجشنبه در یادواره شهدای شهر بنک کنگان‌ اظهار داشت: برگزاری یادواره‌های شهدا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و پیام‌های بزرگی دارد.

وی به حضور و مشارکت بالای مردم در مراسم و برنامه‌های مربوط به شهدا اشاره کرد و ادامه داد: انتقال پیام ولایتمداری، حفظ عزت و کرامت، تسلیم نشدن در برابر دشمن و ذلت ناپذیری از پیام‌های برگزاری یادواره شهدا است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری بر لزوم تدام مسیر دین خدا، عزت‌مندی و کرامت تاکید کرد و افزود: ملت ایران اسلامی ثابت کرده‌اند که همواره به این انقلاب و نظام پایبند هستند.

وی با اشاره به اینکه اتحاد خوبی بین شیعه و سنی و همه ادیان در سطح کشور حکم فرما است، تصریح کرد: همه اقشار مردم نشان دادند که در جایی که نیاز است عاشقانه در میدان حاضرند.

آیت‌الله حسینی بوشهری با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، اضافه کرد: مردم همواره به نظام و ولایت پایبند هستند و مشکلات باعث جدایی و فاصله بین آنها و نظام نمی‌شود.

وی بیان کرد: دشمنان از همه ابزارهای تبلیغاتی و رسانه‌ای خود برای ایجاد فاصله بین مردم و نظام به کار گرفته‌اند و مشکل آنها با دین‌داری و حرکت‌های انقلابی مردم ایران اسلامی است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: در سطح کشور مشکلات هم وجود دارد که باید برای رفع آن تلاش شود و نباید اجازه داد که دشمنان بخواهند بلندگوی مطالبات مردم باشند.

وی خواستار تلاش جهادی همه مسئولان برای رفع مشکلات و تامین نیازهای مردم شد و گفت: مسئولان نباید بهانه‌ای به دست دشمن بدهند و با عملکرد خود ثابت کنند خط و مرزی بین مردم و آنان نیست.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار