کد خبر : 55616 تاریخ ثبت : 1397/3/30 14:54:03
پیدا شدن جسد دیگر گمشده کوه های زیدون +تصاویر پایان عملیات جستجوی گمشدگان

پیدا شدن جسد دیگر گمشده کوه های زیدون +تصاویر

بامداد امروز با پیدا شدن جسد دیگر گمشده کوه های اطراف روستای زیدون بخش بردخون عملیات جستجو به پایان رسید.

سرهنگ عیسی داوریان در گفتگو با   مطاف24 اظهار داشت: شب گذشته پس از ساعت ها جستجو در مسیر صعب العبور کوهستان های منطقه بردخون حوالی ساعت 1:30 بامداد جسد دومین نفر گمشده که از اهالی روستای زیدون است پیدا شد.

وی افزود: با توجه به مسیر ناهموار کوهستان با هماهنگی صورت گرفته بالگردی از منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به منطقه اعزام و نسبت به انتقال جسد اقدام نمود.

فرمانده سپاه دیر بیان کرد: هم اکنون جسد عبدالله فولادی از گمشدگان در کوهستان های بردخون جهت سیر مراحل قانونی به سردخانه  دیر منتقل شده است.

وی در پایان یاد آور شد: نیروهای مردمی،جمعیت هلال احمر، نیروهای انتظامی، اطلاعات، بسیجیان، بخشداری بردخون ، فرمانداری  و همچنین نماینده مجلس در جنوب استان در این چند روز تلاش هاو همکاری های زیادی در بحث جستجوی مفقودین داشتند که از همه این عزیزان تشکر می کنیم.

گفتنی است در تاریخ ۲۸ خرداد ماه 97گزارشی از مفقود شدن دو نفر از بومیان منطقه در کوه های اطراف روستای زیدون بخش  بردخون مخابره و در پی آن گروه های تجسس برای پیدا کردن آنها اعزام شدند که در ساعات آغازین بامداد امروز با پیدا شدن جسد بی جان دومین گم شده عملیات جستجو و نجات به پایان رسید.

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار