کد خبر : 55610 تاریخ ثبت : 1397/3/25 13:23:27
آیین تکریم و معارفه بخشدار آبدان برگزار شد با حضور مدیر کل سیاسی استانداری

آیین تکریم و معارفه بخشدار آبدان برگزار شد

آیین تکریم و معارفه بخشدار آبدان با حضور مدیر کل امور سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر برگزار شد.

به گزارش مطاف24  امام جمعه دیر درآیین تکریم و معارفه بخشدار آبدان اظهار داشت:مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس ضمن حمایت از ملت مظلوم فلسطین تو دهنی به اسرائیل و آمریکا زدند.

حجت الاسلام سیدعلی حسینی با تقدیر از تلاش های بخشدار سابق آبدان افزود:در این مدت گام های بلندی برای توسعه بخش آبدان برداشته شده است.

وی گفت:از منظر اسلام پست ها امانت هستند که باید بخوبی از آنها پاسداری کنیم.

امام جمعه دیر ادامه داد: این عناوین و پست ها ذاتا  اعتباری هستند و مهم عمل به وظیفه است.

حسینی عنوان کرد:اگر نگاه افراد به پست ها خدمتگزاری به جامعه باشد قطعا بر سر مردم منت نخواهند گذاشت.

وی سه برنامه فشار اقتصادی، روانی و عملی را از توطئه های دشمنان برشمرد و اضافه کرد:هدف آنها مواجهه مردم با نظام و تطهیر رژیم سابق است.

امام جمعه دیر اظهار کرد:مسوولین با رسیدگی به موقع به مشکلات جامعه نگذارند کار بجایی برسد که مردم برای برآورده شدن خواسته ها به خیابان بیایند و دشمنان از این موقعیت سوء استفاده کنند.

حسینی تصریح کرد:برای حل مشکلات آب و برق نیاز به هم افزایی بین مسوولین و صرفه جویی از ناحیه مردم هستیم.

فرماندار دیر نیز در این مراسم با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهیپمایی روز قدس اظهار کرد:راهپیمایی روز قدس نشان دهنده وحدت، همدلی و تبعیت از رهبری و آرمان های امام راحل است  که باید این حضور مردم را قدر بدانیم.

حمزه اعتماد افزود: آبدان در دولت قبل به بخش تبدیل شد و هم اکنون چارت اداری آن تکمیل شده و جذب نیرو نیز در دستور کار قرار دارد.

وی بیان کرد:در این دولت اقدامات خوبی برای عمران و  آبادانی روستاها انجام گرفت به طوری که در کوچکترین روستاها نیز اعتباراتی هزینه شد.

فرماندار دیر عنوان کرد:اکثر روستاهای بخش آبدان گاز کشی شده اند و تنگ خوش و جاشک نیز به زودی این مهم عملیاتی می شود.

وی به اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و ادامه داد:تعمیرو بهسازی مرکز جامع سلامت آبدان سال گذشته عملیاتی شد و امسال نیز پیگیر شبانه روزی شدن  خدمات این مرکز هستیم.

اعتماد خاطرنشان کرد:جاده میانی  هم از نظر پدافند غیر عامل دارای اهمیت است و  هم اینکه برای توسعه کشاورزی و کم شدن فاصله بخش آبدان تا مرکز شهرستان اهمیت دارد که در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

وی افزود:از محل اعتبارات وزارت نفت کتابخانه عمومی آبدان در دهه فجر افتتاح و پیگیر احداث سالن اجتماعات نیز هستیم.

این مقام مسوول گغت:برای حل مشکلات کم آبی در شهرستان دو حلقه چاه وارد مدار کرده ایم که البته مردم نیز با صرفه جویی  ما در این راستا کمک کنند.

فرماندار دیر  آبدان را یکی از قطب های کشاورزی استان برشمرد و اضافه کرد:برای فروش و بهره وری بهتر سطح زیر کشت را پایین آورده و به سمت تولید گلخانه ای حرکت کنند.

وی یاد آور شد:در آینده مجتمع ادارای برای استقرار نمایندگی های ادارات در بخش ها راه اندازی می شود.

اعتماد تأکید کرد: بخشدار جدید از نیروهای جوان و بومی شهر آبدان است که ما انتظار داریم ضمن ایجاد وحدت و همدلی بین تمامی گروه ها ، تکریم خانواده های شهدا و مردم را در دستور کار قرار دهد.

در این آیین ابوالحسن گنخکی به عنوان بخشدار جدید آبدان معرفی  و از خدمات  مسعود تنگستانی تجلیل شد.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار