کد خبر : 55606 تاریخ ثبت : 1397/3/24 13:17:31
مسئله اشتغال اولویت اصلی مدیران باشد مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر:

مسئله اشتغال اولویت اصلی مدیران باشد

مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر گفت: مدیران باید مسئله اشتغال را به عنوان اولویت اصلی مردم و کشور در نظر بگیرند.

به گزارش مطاف24  عادل دهدشتی در آیین تکریم و معارفه بخشدار آبدان امنیت را بستر ساز توسعه دانست و اظهار داشت:توسعه و پیشرفت کشور و استان در شرایطی محقق می شود که از امنیت پایداری برخوردار باشیم.

وی افزود:وجود امنیت پایدار در کشور ما شعار نیست بلکه یک واقعیت ملموس است که با رهبری  داهیانه مقام معظم رهبری  و تلاش نیزوهای نظامی و انتظامی و امنیتی محقق شده است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر عنوان کرد:هر کس در هر جایگاهی و موقعیتی در استقرار امنیت در کشور مسوول است و باید شرایط همدلی و وحدت را روز به روز در جامعه بیشتر فراهم کنیم.

این مقام مسوول  مهمترین دغدغه را مشکلات معیشتی برشمرد و گفت: نباید از دغدغه های مردم برای بهره برداری از منافع شخصی خودمان استفاده ببریم.

وی بیان کرد:دشمن اکنون با جنگ روانی مسئله اقتصاد ما را هدف گرفته است  که  بخش زیادی از آن به عملکرد مسوولان بر می گردد و باید برای رفع این نارسایی ها تلاش کنیم.

دهدشتی افزود: برای برون رفت از وضعیت فعلی هیچ راهی غیر از وحدت و همراهی مردم و مسوولین وجود ندارد که باید این مهم تقویت شود.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر  با بیان اینکه امنیت پایداری در استان  مستقر است،خاطرنشان کرد:مسیر توسعه استان با حمایت و تلاش فرمانداران افق امیدوار کننده ای دارد.

وی ادامه داد:پروژه های اساسی و مطالبات مردم دنبال می شود  و پروژه راه آهن بوشهر نیز در حال پیگیری است.

دهدشتی تصریح کرد:با تزریق اعتبارات در آینده ای نزدیک  مطالبات مردم محقق شده و به سمت و سوی فراهم کردن رضایتمندی مردم قدم بر می داریم.

این مقام مسوول افزود: نگاه مدیران باید خدمت به مردم و برطرف کردن دغدغه های آنها باشد که اگر غیر از این باشد با مدیران خاطی برخورد می کنیم.

وی ابراز کرد: مدیران باید مسئله اشتغال را به عنوان اولویت اصلی مردم و کشور در نظر بگیرند.

دهدشتی با اشاره به معرفی بخشدار جدید آبدان یاد آور شد: استفاده از نیروهای جوان در بخشداری ها نقش مهمی در توسعه منطقه خواهد داشت.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار