کد خبر : 55602 تاریخ ثبت : 1397/3/18 19:19:42
آزادی قدس از آرمان های انقلاب است در گفتگو با مطاف24

آزادی قدس از آرمان های انقلاب است

مسوولین شهرستان دیر در گفتگو با پایگاه خبری مطاف24 رهایی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی را از اصلی ترین آرمان های انقلاب اسلامی برشمردند.

به گزارش مطاف24  فرماندار شهرستان دیر  با تقدیر از حضور مردم روزه دار در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: روز قدس متعلق به اسلام و گرامیداشت این روز تجدید بیعت با آرمان های امام و مقام معظم رهبری است.

 حمزه اعتماد افزود: امروز مردم سراسر ایران اسلامی با دهان روزه ثابت کردند که با حضور تک تک خود تیر محکمی بر دهان آمریکا و صهیونیست خائن هستند که اگر این اتحاد و همدلی بین آحاد جامعه حاکم باشد دشمنان ناامید و اسلام پیروز خواهد بود.

وی گفت:امروز علی رغم گرمای هوا و دمای 50 درجه مردم دیر بار دیگر حماسه ای  ماندگار خلق کردند که جا دارد از همه مسوولین و مردم و همچنین اصحاب رسانه تشکر داشته باشم.

مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دیر  گفت: روز قدس فریاد حمایت از ملت مظلومی است که هفتاد سال در اسارت اشغالگران به سر می برد.

مصطفی فخرایی افزود:امروز همه آمده ایم تا لبیک دوباره ای به ندای رهبری بگوییم و از آرمان های ارزشمند رهایی بیت المقدس دفاع کنیم.

وی بیان کرد: بر همه مسلمانان تکلیف است که آرام ننشسته و فریاد رسای «مرگ براسرائیل» و «مرگ برآمریکا» سردهند تا جهانیان صدای عدالتخواهی آنان را بشنوند.

فرمانده سپاه دیر نیز  اظهار داشت: فلسفه انقلاب شکوهمند اسلامی حمایت از مردم مسلمان و  مستضعف  جهان و در رأس آن جبهه مقاومت اسلامی و مردم مستضعف  و ستمدیده فلسطین است.

سرهنگ عیسی داوریان افزود:در سی و نهمین سال فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر نامگذاری هفته آخر ماه رمضان به عنوان روز قدس شاهد حضور مردم با شور و شعور خاصی در این گرمای هوا در راهپیمایی روز قدس هستیم.

 وی عنوان کرد: مردم با این حضور انزجار خود را از استکبار جهانی و در رأس آن اسرائیل غاصب و حمایت از مردم فلسطین اعلام کردند.

فرمانده پایگاه دریایی انصار الحسین(ع) منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران نیز اظهار کرد: روز قدس یادگار ارزشمند امام راحل است و بنیانگذار انقلاب اسلامی صادر کننده روز قدس و شعار ملی تنفر از رژیم  جعلی و کودک کش صهیونیستی به کل دنیا بودند.

سرهنگ بهرام امیرنژاد افزود:امروز  ما مردم شهر دیر دوشادوش سایر امت اسلامی جمع شده ایم تا تنفر  و آمادگی خود برای محو کامل رژیم کودک کش و جعلی صهیونیستی از صفحه تاریخ و نقشه جهان اعلام کنیم.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار