کد خبر : 55600 تاریخ ثبت : 1397/3/18 22:01:30
راهپیمایی روز جهانی قدس در بندر دیر +فیلم همزمان با سراسر کشور برگزار شد

راهپیمایی روز جهانی قدس در بندر دیر +فیلم

راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور امروز در بندر دیر برگزار شد.

به گزارش مطاف24 امروز علی رغم دمای 47درجه و گرمای شدید و شرجی بالای هوا مردم و نمازگزاران دیری بلافاصله بعد از اقامه نمازجمعه با حضور گسترده و یکپارچه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر صحنه های زیبایی از ولایتمداری و پایداری خود بر سر آرمان های اسلام، انقلاب و امام راحل را نشان دادند.

پلاکارها و پوستر هایی حاوی شعارهای«مرگ برآمریکا»،«مرگ بر اسرائیل»و«مرگ برآل سعود خائن» بر روی دستان شرکت کنندگان در این راهپیمایی خود نمایی می کند.

پدران و مادران زیادی به همراه فرزندان خود در این همایش باشکوه استکبار ستیزی حضور دارند تا به جهانیان بویژه آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب بفهمانند که قدس شریف پاره تن اسلام است و برای آزادی آن همگان بسیج شده اند.

راهپیمایان با سردادن شعارهایی در حمایت مردم مظلوم فلسطین و محکومیت دنیای استکبار مسیر مصلای شهدای محراب را به سمت مسجد امام حسین(ع) طی می کنند و با خروشی مثالزدنی بر سر استکبار جهانی فریاد کشیده و اعتراض خود را به جنایات رژیم جعلی اسرائیل و حمایت های آمریکا و آل سعود خائن از این غده سرطانی را نشان می دهند.

راهپیمایان روز جهانی قدس در دیر با حمل پلاکاردها و دست‌نوشته‌هایی در این راهپیمایی پیام‌های خود را به گوش جهانیان رساندند و خطاب به سران غربی تاکید کردند که روز قدس روز هشدار به ابرقدرتهاست.

براساس این گزارش راهپیمایی روز قدس در بندر دیر از محل مصلای شهدای محراب تا مسجد امام حسین(ع) برگزار و در پایان قطعنامه قرائت شد.

برای دریافت فیلم راهپیمایی روز قدس در بندر دیر بر روی اولین تصویر کلیک کنید:

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار