کد خبر : 55599 تاریخ ثبت : 1397/3/14 23:54:28
ادامه راه امام بدون پیروی از رهبری ممکن نیست دبیرستاد ارتحال امام خمینی(ره) شهرستان دیر

ادامه راه امام بدون پیروی از رهبری ممکن نیست

فرمانده سپاه و دبیر ستاد ارتحال امام خمینی(ره) شهرستان دیر گفت:انقلابی آن کسی که راه انقلاب را به روشنی طی کند و فرامین امامین انقلاب را سرلوحه کار خودش قرار می دهد.

به گزارش مطاف24  عیسی داوریان در آیین بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) اظهار داشت: ادامه دادن خط و سیره امام بدون اطاعت مطلق از مقام معظم رهبری غیر ممکن است.

وی با بیان اینکه ما کسی را سراغ نداریم که بدون اطاعت از رهبری خود را پیرو امام و انقلابی بداند افزود: انقلابی آن کسی که راه انقلاب را به روشنی طی کند و فرامین  امامین انقلاب را سرلوحه کار خودش قرار می دهد.

سرهنگ عیسی داوریان فرمانده سپاه شهرستان دیر

فرمانده سپاه و دبیرستاد ارتحال امام خمینی(ره)شهرستان دیر بیان کرد: امروز نه تنها در ایران اسلامی بلکه در عرصه جهان و بین همه مسلمانان  همانگونه که  بر سو و شعور حماسه ی حسینی افزوده می شود شور و شعور خمینی کبیر نیز بیشتر شده است.

وی  با اعلام اینکه در کشورهای مختلف مراسم ارتحال امام راحل برگزار می شود، گفت:آنها قدر امام را خوب می دانند و ما هم باید قدر امام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را بهتر بدانیم و با اطاعت از فرامین رهبری  راه صراط مستقیم و کمال  را به خوبی طی کنیم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار