کد خبر : 55597 تاریخ ثبت : 1397/3/14 23:09:03
پاسداری از آرمان‌های امام در گرو انسجام ملی امام جمعه دیر مطرح کرد

پاسداری از آرمان‌های امام در گرو انسجام ملی

امام جمعه دیر گفت: برای پاسداری از آرمان‌های امام نیاز به وحدت و انسجام ملی داریم و پشت سر رهبری برای عملیاتی‌کردن رهنمودهای معظم‌له و پاسداری از آرمان‌های امام(ره) حرکت کنیم.

به گزارش مطاف24  حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی بعد از ظهر امروز در آیین بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مصلای شهدای محراب بندر دیر با تسلیت ایام ضربت خوردن امام علی(ع) اظهار داشت: فلسفه حکومت از منظر امیرالمؤمنین پیاده کردن دین و اقامه و اجرایی‌کردن حدود الهی در جامعه بود که امام راحل(ره) نیز همچون جد بزرگوارش حضرت امیرالمؤمنین(ع) برای حاکمیت اسلام قیام کرد.

وی پاسداری از آرمان‌ها، اندیشه‌ها و تفکرات امام را از الزامات حرکت در خط امام دانست و افزود: امروز عده‌ای با تحریف شخصیت امام(ره) به دنبال گمراه‌کردن جامعه به ویژه نسل جوان هستند.

امام جمعه بندر دیر عنوان کرد: گاهی اوقات در فضای مجازی و سخنرانی‌ها، چهره‌ای از امام ارائه می شود که سنخیتی با ایشان ندارد و طرح مسئله حجاب اختیاری و حذف شعار مرگ بر آمریکا از این نمونه‌هاست.

حسینی با بیان این که ملت ایران هیچ‌گاه به دنبال دموکراسی دروغین شرقی و غربی نبوده‌اند، تأکید کرد: در اسلام ناب، دموکراسی، استقلال و آزادی هم وجود دارد اما این که عده‌ای اسلام را کنار بگذارند و تنها خواستار دموکراسی باشند با آرمان‌های امام(ره) مطابقت ندارد.

امام جمعه بندر دیر گفت: بعد از انقلاب در زمینه عدالت اجتماعی و دیگر زمینه ها کارهایی صورت گرفته و اگرچه کمبودها و مشکلاتی نیز وحود دارد اما نباید نسبت به دستاوردهای نظام سیاه‌نمایی شود.

وی عنوان کرد: امام(ره) همواره به صراحت بیان می‌کردند که اسرائیل باید محو شود و مقابله با مستکبرین و شعار مرگ بر آمریکا نیز از ابتدای شروع نهضت امام مطرح بود.

وی یادآور شد: امروز تجلیل راستین از امام این است که اندیشه‌ها، افکار و آرمان‌های والای ایشان را دنبال کنیم.

وی با بیان این که دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام‌نشدنی است، افزود: آمریکایی‌ها با راه‌اندازی کودتای 28 مرداد، ترورها، تحریم‌ها، جنگ تحمیلی و الان همه زیر پاگذاشتن توافق‌نامه‌ها، دشمنی و کینه خود را به ما نشان داده‌اند.

حسینی خواستار ثبات قدم مسئولین در خط امام شد و بیان کرد: امروز کسانی می‌توانند با صداقت و به حق مدعی راه امام باشند که گوش به فرمان رهبری باشند.

امام جمعه دیر گفت: برای پاسداری از آرمان‌های امام نیاز به وحدت و انسجام ملی داریم و پشت سر رهبری برای عملیاتی‌کردن رهنمودهای معظم‌له و پاسداری از آرمان‌های امام(ره) حرکت کنیم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار