کد خبر : 55596 تاریخ ثبت : 1397/3/13 20:17:25
 ثبت ٣٥ کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان دیّر در سامانه بچه‌های مسجد رئیس ارشاد اسلامی شهرستان دیر خبر داد

ثبت ٣٥ کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان دیّر در سامانه بچه‌های مسجد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیر از ثبت 35 کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان دیر در سامانه بچه‌های مسجد خبر داد.

به گزارش مطاف24  غلامرضا ناطقی‌پور اظهار داشت: سامانه بچه‌های مسجد با هدف جمع‌آوری و یکپارچه‌سازی آمار و اطلاعات کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و ساماندهی نیروهای فعال در مساجد راه‌اندازی شده است.

وی افزود: این سامانه می‌تواند ظرفیت کارکردی فعالان را افزایش دهد و ارتباط بین کانون‌های مساجد و دبیرخانه‌ها و ستاد در مناطق مختلف کشور را تقویت و تسهیل بخشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیر بیان کرد: با تولید این سامانه نرم‌افزاری، هزینه‌های سازمانی کاهش یافته و باعث شفاف‌سازی فعالیت‌های فرهنگی هنری و اجتماعی کانون‌ها می‌شود.

وی عنوان کرد: با وجود این سامانه بستر بسیار خوبی جهت آگاهی کانون‌های مساجد از دستاوردها و تجربیات کانون‌های دیگر فراهم می‌شود.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان دیّر عنوان کرد: در سامانه بچه‌های مسجد صدور و تمدید مجوز فعالیت کانون‌ها، رتبه و درجه‌بندی درخواست اعتبارات و امکانات و تجهیزات کانون‌ها، واریز سرانه جاری و امور مالی کانون‌ها، ارسال گزارشات برنامه‌ها و فعالیت‌های شاخص کانون‌ها همگی از این طریق انجام خواهد شد.

ناطقی‌پور عنوان کرد: تعداد ٣٥ کانون فرهنگی هنری مساجد در سطح شهرستان فعالیت می‌کنند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار