کد خبر : 55590 تاریخ ثبت : 1397/3/12 23:26:52
 جشنواره ورزش همگانی معلولین در بندر دیر برگزار شد گزارش خبری-تصویری

جشنواره ورزش همگانی معلولین در بندر دیر برگزار شد

با حضور ورزشکارانی از شهرستان‌های دیر، کنگان و جم، جشنواره ورزش همگانی معلولین در سالن ورزشی مهر بندردیر برگزار شد.

به گزارش مطاف24  بعد از ظهر امروز با حضور ورزشکارانی از شهرستان‌های دیر، کنگان و جم، جشنواره ورزش همگانی معلولین  در سالن ورزشی مهر بندردیر برگزار شد.

 رئیس هیأت ورزش های جانبازان و معلولین استان بوشهر در این مراسم اظهار داشت: این برنامه در جهت توسعه ورزشی همگانی و ایجاد شور و نشاط در بین معلولین انجام می‌شود.

 وی افزود: هیأت ورزش‌های همگانی استان بوشهر سال گذشته گام‌های بلندی در زمینه توسعه ورزش این ورزش برداشت که امیدواریم در سال جاری نیز شاهد رشد چشمگیری در اعتلای این ورزش باشیم.

 سید ابراهیم بحرانی عنوان کرد: هدف از ورزش‌های همگانی استعدادیابی و شناسایی افراد مستعد در رشته‌های ورزشی مختلف جهت معرفی نفرات بیشتر به تیم‌های ورزشی استان برای سال‌های آینده است.

وی  گفت: جشنواره ورزش‌های همگانی به مناسبت ماه مبارک رمضان و میلاد کریم اهل‌بیت(ع) امام حسن مجتبی(ع)در سه رشته دارت، فریزبی و مدیسنبال  و با حضور ورزشکارانی از سه شهرستان دیر، کنگان و جم برگزار شد.

بحرانی عنوان کرد: این جشنواره با همکاری و مساعدت هیأت ورزش های جانبازان و معلولین شهرستان دیر برگزار شد و فرمانداری، بانک توسعه وتعاون، اداره ورزش و جوانان، بهزیستی، شهرداری و شورای شهر دیر نیز همکاری داشتند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار