کد خبر : 55584 تاریخ ثبت : 1397/3/9 08:21:49
آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه دریایی دیر برگزار شد با حضور فرمانده منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه

آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه دریایی دیر برگزار شد

در آیینی با حضور فرمانده منطقه چهارم ندسا، بهرام امیر‌نژاد به عنوان فرمانده جدید پایگاه دریایی انصار الحسین(ع) معرفی و از خدمات 31 ساله مجید فولادی تجلیل شد.

به گزارش مطاف24  فرماندار دیر صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه دریایی انصار الحسین(ع)منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه پاسداران اظهار داشت:سپاه  به عنوان مولود انقلاب وظیفه حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب و نظام را برعهده دارد.

حمزه اعتماد افزود: این نهاد مقدس در دوران دفاع مقدس شهدای زیادی تقدیم نظام اسلامی کرد و پس از آن در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی قدم‌هایی بزرگی برداشت و امروز نیز مدافعان حرم نیز مدافعان حرم خوش درخشیده‌اند.

وی با بیان این که سپاه و ارتش ما در جهان نمونه هستند،گفت: واگذاری تأمین امنیت در خلیج فارس به سپاه نشان از کارایی بالای این نیروی خدوم است.

فرماندار دیر دستگیری تفنگداران آمریکایی توسط نیروی سپاه را موجب شگفتی جهانیان دانست و یادآور شد: با این حرکت بزرگ دشمنان ما به ویژه آمریکا خار و ذلیل شدند.

اعتماد، فرمانده سابق پایگاه دریایی انصارالحسین(ع) را فردی دلسوز برشمرد و عنوان کرد: خدمات ارزنده ایشان در ذهن مردم و مسوولان شهرستان فراموش نشدنی است و ما آماده تعامل سازنده با فرمانده جدید هستیم.

وی با گرامیداشت ایام ارتحال امام (ره) تأکید کرد:حفظ یاد و خاطره امام راحل(ره) یک ضرورت است و  تمام دستگاه‌ها و مردم برای برگزاری مراسم باشکوه ارتحال این شخصیت بزرگ تلاش کنند.

امام جمعه موقت بندر دیر اظهار داشت: امروز سپاه مایه امید تمام مستضعفان و محرومان سراسر جهان است و همه آزادی‌خواهان چشم به سپاه دوخته‌اند.

حجت الاسلام ابراهیم بحرانی سپاه را خار چشم دشمنان دانست و افزود: عصبانیت استکبار به خاطر نفوذ جمهوری اسلامی و پیشرفت اهدافش در منطقه و سراسر دنیا است که بخش عمده آن مدیون سپاه هستیم.

وی تقویت سپاه  را وظیفه‌ای همگانی برشمرد و تصریح کرد: هر کس با موضع‌گیری و حرف‌های نسنجیده خود در راستای تضعیف این مجموعه ارزشمند انقلابی اقدام کند به نظام و انقلاب خیانت کرده است.

امام جمعه موقت بندر دیر عنوان کرد: این انقلاب ادامه دارد و همه نیروی های انقلابی باید خود را در مسیر این نظام که حاصل خون هزاران شهید و ایتارگری جانبازان و آزادگان و خانواده‌های صبور شهیدان است، وقف کنند.

بحرانی یادآور شد: سپاه و نیروی دریایی سپاه در تمامی عرصه‌ها در این شهرستان فعالیت داشته و خدمات شایانی به مردم ارائه کرده‌اند.

وی گفت: جلسات تودیع و معارفه حکایت از کوتاه‌بودن فرصت‌ها و زمان خدمت است که باید این موقعیت‌ها را غنیمت بشماریم.

در این آیین بهرام امیر‌نژاد به عنوان فرمانده جدید پایگاه دریایی انصار الحسین(ع) منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه معرفی و از خدمات 31 ساله مجید فولادی تجلیل شد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار