کد خبر : 55570 تاریخ ثبت : 1397/2/26 22:00:07
اعتبارات حمایت از اقشار محروم 400 درصد رشد داشته است استاندار بوشهر

اعتبارات حمایت از اقشار محروم 400 درصد رشد داشته است

استاندار بوشهر گفت:امروز علی رغم همه گرفتاری ها دولت در حوزه فقر زدایی و حمایت از محرومان رشد400 درصدی داشته است.

به گزارش مطاف24 عبدالکریم گراوند در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان به میزبانی شهرستان دیر  با بیان اینکه سیاست منطقی و اصولی دولت اتمام پروژه های نیمه کاره است،اظهار داشت: به اندازه کافی پروژه های رها شده در کشور داریم و اجازه اجرای پروژه های جدید طولانی مدت با اعتبارات کلان را نخواهیم داد تا به وضعیت پروژه های گذشته رسیدگی شود.

وی  با تأکید بر لزوم تخصیص اعتبار برای پروژه هایی که باید در هفته دولت افتتاح شوند،افزود:مهمتر اینکه امسال باید پروژه های درخوری  در  حوزه های زیربنایی و اشتغال برای جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی داشته باشیم.

استاندار بوشهر  خاطرنشان کرد: شورای برنامه ریزی و توسعه استان رسالتی سنگینی بردوش دارد که اولین گام آن باید رعایت قانون و مقررات باشد.

این مقام مسوول گفت:برای توسعه واقعی استان باید دستگاه های اجرایی در مقابل درخواست ها و مراجعات مردمی  بویژه سرمایه گذاران تاجایی که قانون اجازه می دهد ریسک پذیری کنند.

وی با اعلام اینکه دولت مورد بی مهری واقع شده است، اضافه کرد:امروز علی رغم همه گرفتاری ها دولت در حوزه  فقر زدایی و حمایت از محرومان  رشد400 درصدی داشته است.

گراوند با بیان اینکه در بحث برجام باید منافع ملی را ببینیم، افزود:نیاز امروز کشور وحدت و همدلی و آرامش برای حل مشکلات مردم است  و همه جناح های سیاسی باید منافع جمهوری اسلامی را بر هر چیزی ترجیح دهند.

وی شهرستان دیر را سرشار از منابع انسانی برشمرد و عنوان کرد:در حوزه صید و صیادی و کشاورزی نیز این شهرستان حرف های زیادی برای گفتن دارد.

استاندار بوشهر یاد آور شد: اجرای پروژه وفاق نقش مهمی در توسعه گردشگری دیر خواهد داشت و این شهرستان را به قطب انرژی کشور راحت تر متصل می کند که از سمت کنگان پیشرفت خوبی داشته اما برای شروع پروژه از طرف شهرستان دیر نیز باید اعتبار لازم به طور کامل تخصیص یابد.

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار