کد خبر : 55567 تاریخ ثبت : 1397/2/23 12:40:30
نوای ملکوت در مصلای دیر برگزار می‌شود جانشین فرمانده سپاه سیدالشهداء دیر:

نوای ملکوت در مصلای دیر برگزار می‌شود

جانشین فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر گفت: برنامه ترتیل‌خوانی «نوای‌ملکوت» در مصلای شهدای محراب دیر برگزار می‌شود.

به گزارش مطاف24  سیدعلی حسینی‌نیا صبح امروز در نشست با مسئولان شهرستان دیر با گرامیداشت سال‌روز عملیات بیت المقدس اظهار داشت: سه عامل اتحاد مردم و مسوولین و نیروهای نظامی، استفاده از توان داخلی و تکیه بر قدرت لایزال الهی از علل پیروزی رزمندگان ما در این عملیات بوده است.

وی آزادسازی خرمشهر را یکی از جلوه‌های نصرت الهی برشمرد و افزود: هفت تن از شهدای شهرستان دیر در عملیات بیت‌المقدس به درجه رفیع شهادت رسیدند و  انتظار است مسوولین و مردم نگاه ویژه‌ای به برنامه سالروز آزادسازی خرمشهر داشته و از رزمندگان  و خانواده شهدای این عملیات تجلیل نمایند.

جانشین فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر با اشاره به در پیش‌بودن ماه رمضان بیان کرد: برنامه ترتیل‌خوانی« نوای ملکوت» سال گذشته  موجب  یک‌دست شدن مراسمات قرآنی شد و امسال نیز با برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های صورت گرفته در مصلای شهدای محراب برگزار می‌شود.

حسینی‌نیا تأکید کرد: در این مراسم از ظرفیت قاریان استانی و شهرستانی در قرائت و همچنین روحانیون در بحث تفسیر قرآن استفاده خواهیم برد.

وی با بیان این که امام راحل(ره) روحیه خودباوری را به جامعه ما بازگرداند ، تصریح کرد: امسال با توجه به تقارن مراسم ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران با ایام ضربت خوردن امام علی(ع) مراسم سینه‌زنی و عزاداری با حضور با شکوه هیأت‌های عزاداری در نظر گرفته‌ایم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار