کد خبر : 55554 تاریخ ثبت : 1397/2/15 19:29:27
سومین جشنواره دانش آموزی مشاعره رضوی شهرستان دیر +تصاویر برگزار شد

سومین جشنواره دانش آموزی مشاعره رضوی شهرستان دیر +تصاویر

سومین جشنواره دانش آموزی مشاعره رضوی شهرستان دیر با حضور 25 دانش آموز برگزار شد.

به گزارش مطاف24  غلامرضا ناطقی پور در  آیین سومین جشنواره دانش آموزی مشاعره رضوی در دیر اظهار داشت:هدف از برگزاری این چنین برنامه هایی علاوه بر توانمندسازی  و شناسایی استعداد های دانش آموزان ،آشنا نمودن آنها با سیره و روش امام رضا(ع) است.

وی با اشاره با آسیب های فضای مجازی افزود: ما باید به این بلوغ فکری برسیم که فرزندان خود را به هر جا و مکانی نفرستیم .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیر گفت:برای داشتن فرزندانی رضوی باید نسبت به فضای مجازی و فیلترینگ دانش کافی داشته باشیم.

وی  با اعلام اینکه نباید بگذاریم فضای مجازی برای فرزندان ما  هدف مشخص کند،اضافه کرد: استکبار جهانی که از طریق جنگ سخت راه به جایی نبرده است از راه جنگ فرهنگی و فضای مجازی وارد کارزار شده است.

ناطقی پور عنوان کرد:  فیلم ها و امکانات رایگانی  که  بیگانگان در اختیار فرزندان ما قرار می دهند برنامه ریزی شده و در راستای سست کردن باورها و اعتقادات ماست که والدین باید هوشیار باشند.

بر اساس این گزارش،در این جشنواره  25 دانش آموز در پنج گروه پنج نفره با هم به رقابت پرداختند که در پایان هانیه کاظمی، فاطمه کاظمی و محمد صدرا عابدی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند که به نفر اول  دو میلیون ریال، نفر دوم یک میلیون و پانصد هزار ریال و نفر سوم یک میلیون ریال جایزه نقدی تعلق گرفت.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار