کد خبر : 55552 تاریخ ثبت : 1397/2/15 12:57:54
آغاز عملیات اجرایی  احداث چهار مدرسه در سال جاری مدیر آموزش و پرورش دیر خبر داد

آغاز عملیات اجرایی احداث چهار مدرسه در سال جاری

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر از آغاز عملیات اجرایی احداث چهار مدرسه فارابی دیر، جواد الائمه بردستان، صبا دوراهک و حضرت خدیجه(س) آبدان در سال جاری خبر داد.

به گزارش مطاف24   احمد عبدالله زاده با گرامیداشت یاد شهید آیت‌الله مطهری اظهار داشت: در دنیای امروزی هر کشوری که خواهان پیشرفت است باید به آموزش و پرورش به عنوان اصلی‌ترین نهاد تفکر و شکل‌گیری اندیشه‌های فرزندان اهمیت دهد.

وی با بیان این که از طریق معلمی است که ارزش‌ها و فرهنگ‌های یک ملت جاری و ساری می‌شود، افزود: در پرتو حمایت مردم ما می‌توانیم در  بیشتر زمینه‌های فرهنگی، علمی، آموزشی و حتی اجتماعی پیشرفت‌های بسیار خوبی داشته باشیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر عنوان کرد: آموزش و پرورش شهرستان دیر با دارا بود 800 معلم وظیفه خطیر تعلیم و تربیت نزدیک به 10 هزار دانش‌آموز را به عهده دارد  که خوشبختانه در اغلب شاخص‌های آموزشی و پرورشی در سطح استان جایگاه بسیار خوبی داریم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر با اشاره به عملکرد این نهاد در سال گذشته گفت: در سال تحصیلی 97-96 عملیات اجرایی فاز دوم مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شروع شد و امیدواریم تا پایان سال 97 به بهره‌برداری برسد.

وی با اعلام این که دو مدرسه شهید باهنر و پروین اعتصامی در حال ساخت است، ادامه داد: امسال نیز عملیات اجرایی چهار مدرسه فارابی دیر، جواد الائمه بردستان، صیا دوراهک و حضرت خدیجه(س) آبدان آغاز می‌شود.

عبدالله‌زاده تأکید کرد: شرکت متانول کاوه سال گذشته 10 کلاس درس احداث کرد و امسال نیز پنج کلاس درس دیگر ویژه در مقطع ابتدایی  توسط این شرکت ساخته می‌شود.

وی درباره نهضت سواد آموزی عنوان کرد: در یکسال گذشته در پوشش سوادآموزی جهش خوبی داشتیم و مقام سوم استانی کسب کردیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر ادامه داد: طرح نخبه‌پروری، احداث زمین چمن مصنوعی در مدارس، پرداخت تسهیلات به فرهنگیان و اعزام 100 نفر از معلمان به مشهد مقدس و دو مرحله اعزام روحانیون به مدارس از دیگر فعالیت‌های آموزش و پرورش در سال 96 بود.

وی یادآور شد: دانش‌آموزان شهرستان دیر سال گذشته در زمینه‌های قرآنی، ورزشی، فرهنگی و هنری و علمی و آموزشی افتخارات بسیار خوبی در سطح استان و کشور  کسب کردند./فارس

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار