کد خبر : 55535 تاریخ ثبت : 1396/2/2 08:12:16
عملیات اجرایی بوستان شهدای گمنام شهر بردستان آغاز شد با اعتبار اولیه 8 میلیارد ریال

عملیات اجرایی بوستان شهدای گمنام شهر بردستان آغاز شد

عملیات اجرایی بوستان شهدای گمنام شهر بردستان با اعتبار اولیه هشت میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش مطاف24  عباس مرادی شهردار بردستان  در مراسم کلنگ زنی فاز اول پروژه بوستان شهدای گمنام این شهر با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: امنیت و استقلال امروز میهن اسلامی مرهون جانفشانی شهداست  و ما افتخار می‌کنیم بتوانیم قدمی هرچند اندک برای شهدا برداریم.

وی بیان کرد: پروژه بوستان شهدای گمنام شهر بردستان هشت هکتار مساحت دارد که عملیات اجرایی فاز اول آن به مساحت ۱۲ هزار و ۱۵۰ متر مربع امروز آغاز می شود و تلاش می کنیم در دهه فجر سال جاری فاز اول به بهره برداری برسد.

مرادی افزود: اعتبار اولیه این پروژه هشت میلیارد ریال است که پنج میلیارد ریال آن از اعتبارات استانی است.

وی عنوان کرد: فضاهای متعدد فرهنگی در این بوستان تعبیه شده و در آینده  این مکان به مرکز فرهنگی تبدیل می شود تا مردم منطقه از آن بهره مند شوند.

امام جمعه دیر اظهار داشت: امنیت امروز ما مدیون رشادت های شهدا و ایثارگران و جانبازان است و   ما افتخار می کنیم که علاوه بر شهدای شهرستان میزبان ۱۴ شهید به ظاهر گمنام و در واقع خوشنام هستیم.

حجت الاسلام سیدعلی حسینی با تأکید بر لزوم تبدیل مزار شهدا به قطب فرهنگی و مذهبی در شهرها خاطرنشان کرد: امیدواریم از رهگذر یادمان شهدای گمنام و بوستان شهدا بتوانیم  با پیروی از امام سجاد(ع) فرهنگ ایثار را در جامعه زنده نگه داریم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار