کد خبر : 55531 تاریخ ثبت : 1396/1/31 21:00:00
قدردان سپاه باشیم امام جمعه بندر دیر

قدردان سپاه باشیم

امام جمعه بندر دیر گفت: سپاه پاسداران همواره در مأموریت های خود خوش درخشیده و همگان باید قدردان سپاه باشیم.

به گزارش مطاف24  حجت الاسلام سیدعلی حسینی در خطبه های نمازجمعه این هفته بندر دیر با تبریک میلاد امام حسین(ع) و تأکید بر برگزاری باشکوه جشن های شعبانیه اظهار داشت: هیئت های مذهبی شهرستان در ایام ماه محرم و صفر سنگ تمام می گذارند اما برای ولادت و جشن و سرور اهلبیت فعالیت کمرنگی دارند که نباید اینگونه باشد.

وی اضافه کرد:سازمان تبلیغات باید هیئت های مذهبی را توجیه کند که نه تنها در عزاداری ائمه بلکه در شادی های آنان نیز فعال باشند.

امام جمعه بندر دیر خاطرنشان کرد: وقتی هیئت های ما برنامه ندارند طبیعی است که دیگران این خلاء را با برنامه های هنجارشکن پر می کنند.

وی با اشاره به سالروز تأسیس سپاه بیان کرد: این نهاد مقدس در مقابله با گروهک های تروریستی در اوایل انقلاب، حماسه آفرینی پاسداران در دفاع مقدس و بعدها در عرصه سازندگی و مقابله با جنگ نرم و فتنه منطقه ای دشمن و ناکام گذاشتن استکبار جهانی بویژه آمریکا خوب درخشیده است.

حسینی با بیان اینکه باید قدردان سپاه باشیم،افزود: ارتش و سپاه متحد تر از گذشته در اجرای فرامین رهبر فرزانه انقلاب کوشا هستند و نباید در قالب تمجید از ارتش قهرمان گاهی اوقات سپاه را مورد هجمه قرار دهیم.

وی تصریح کرد: اگر امام امروز میان ما بود آن جمله تاریخی را که همچون مدالی بر سینه پاسداران هست که « اگر سپاه نبود کشور نبود » را تاکید و تکرار می نمود.

وی با بیان اینکه در راستای تأمین سلامت مردم شهرستان دیر گام های بلندی برداشته شده است، عنوان کرد:همچنان کمبودهایی در شهرستان وجود دارد که تا جمعه آینده صبر می کنیم اگر آن قضایا حل نشود ممکن است در خطبه های نمازجمعه به نکاتی اشاره کنیم.

حسینی خطاب به مسئولین کشور بیان داشت:همانطور که غذای جسم مهم است توجه به سلامت عقیده و فکر و اخلاق جامعه هم باید در اولویت قرار گیرد و نباید هر برنامه ای به خورد مردم بدهیم که فکر آنها را خراب کند.

خطیب جمعه دیر درباره شایعه مخفی شدن سعید مرتضوی در منزل آیت الله حسینی بوشهری که در فضای مجازی منتشر شده است، تأکید کرد: اولا اخوی بنده در مشهد خانه ای ندارد که کسی بخواهد در آن مخفی شود ثانیا تاکنون هیچ گونه ارتباطی با این شخص نداشته که انتظار می رود مسئولین کشور و دستگاه قضایی فردی که شایعه پراکنی کرده را پیدا کنند تا دیگر شاهد این شایعات نباشیم.

وی با اشاره به دیدار وزیر، مدیران وکارکنان وزارت اطلاعات با مقام معظم رهبری اظهار کرد:دشمنان امروز بدنبال تغییر باوری های نسل جوان، ایجاد جنگ روانی در بازار و آشوب های امنیتی است لذا غفلت و ساده اندیشی در مواجهه با دشمن کار درستی نیست

امام جمعه بندر دیر درباره حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه در شب عید مبعث به کشور سوریه یاد آور شد: این اقدام جنایتکارانه و برخلاف قوانین سازمان ملل و در واقع حمله به تمام کشورهای اسلامی بود که با حمایت مالی عربستان همراه شد.

وی افزود: برای یک کشور اسلامی(عربستان سعودی) باید مایه ننگ باشد که آمریکایی ها از او به عنوان گاو شیرده یاد کنند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار