کد خبر : 55529 تاریخ ثبت : 1396/1/29 19:26:21
دانش‌آموزان برتر شهرستان دیر تجلیل شدند در چهارمین همایش دانش آموزی یاوران آموزش

دانش‌آموزان برتر شهرستان دیر تجلیل شدند

در چهارمین همایش دانش آموزی یاوران آموزش شهرستان دیر از ۱۲۵ دانش آموز برتر المپیادها، مسابقات و جشنواره های حوزه آموزش تجلیل شد.

به گزارش مطاف24  حسین درتاج  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر بعد از ظهر چهارشنبه در این آیین اظهار داشت: اولین  ویژگی یک دانش آموز موفق داشتن اراده‌ای عمیق است که او را به اقدام و عمل سوق دهد.


 
وی مسئولیت پذیری، سخت کوشی و استقامت را از دیگر عناصر موفقیت دانست و خاطرنشان کرد: افراد تک بعدی  با دیدگاه منفی به جایی نمی رسند بلکه باید همواره نگاه ما مثبت همراه با امید به آینده باشد.
 
درتاج تصریح کرد: دانش آموزان و نخبگان کنونی دانشمندان کوچکی هستند که در آینده با پذیرش مسئولیت های اجتماعی در پیشرفت کشور نقش آفرین خواهند بود.


 
وی گفت: خانواده ها در انتخاب رشته باید استعداد و علاقه فرزندشان را در نظر بگیرند و انتظار تداشته باشند که حتما در رشته های پزشکی یا مهندسی ادامه تحصیل دهند.
 
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش پرورش استان بوشهر افزود: مسئولین با زمینه های شغلی را برای افراد مهیا کنند اما افراد خود نیز باید به سمت کار آفرینی حرکت کنند.


 
رئیس آموزش و پروش شهرستان دیر با بیان اینکه افتخار ما این است که  مسیر موفقیت دانش اموزان را هموار کنیم، گفت: هرچقدر آینده برای قشر دانش آموز روشن تر و درخشان تر باشد برای مملکت ما افتخارات بیشتری کسب می کنند.
 
احمد عبدالله زاده افزود: در مسیر پیشرفت سختی هایی وجود دارد که نباید اراده دانش آموزان ما را سست کند.


 
وی اظهار داشت: شما عصاره چندین هزار دانش آموز شهرستان هستید و باید از تمام توان خود را برای رسیدن به قله های افتخار استفاده کنید.
 
عبدالله زاده بیان کرد: آموزش و پرورش شهرستان دیر در سال۹۶ در زمینه های آموزشی، پرورشی و تربیت بدنی  همچون گذشته سال پرافتخاری را پشت سر گذاشت.


 
براساس این گزارش در  چهارمین همایش دانش آموزی یاوران آموزش شهرستان دیر از ۱۲۵ دانش آموز برتر  المپیادها، مسابقات و جشنواره های حوزه آموزش تجلیل به عمل آمد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار