کد خبر : 55525 تاریخ ثبت : 1396/1/28 08:32:00
کارگروه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در سپاه دیر راه‌اندازی شد جانشین سپاه دیر

کارگروه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در سپاه دیر راه‌اندازی شد

جانشین فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر گفت: امسال کارگروه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و فضای مجازی در سپاه دیر راه‌اندازی شده است.

به گزارش مطاف24 سیدعلی حسینی‌نیا شامگاه دوشنبه در آستانه میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: حفظ و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی وظیفه‌ای همگانی است که سپاه پاسداران در این راستا نقش محوری دارد.

وی با گرامیداشت یاد شهدای پاسدار، افزود: امنیت و آسایش امروز کشور ایران مرهون جانفشانی پاسداران و مدافعان حرم در جبهه نبرد حق علیه باطل در سوریه و دیگر عرصه‌ها است که با توکل  و تقوای الهی و تأسی از سیره ابا عبدالله‌الحسین(ع) وارد این میدان‌ها شده‌اند.

جانشین فرمانده سپاه سیدالشهداء شهرستان دیر با اشاره به مأموریت‌های سپاه دیر در سال جاری، عنوان کرد: امسال کارگروه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و فضای مجازی در سپاه دیر راه‌اندازی شده است.

وی تصریح کرد: تشکیل و سازماندهی اردوهای جهادی در روستاهای محروم و همچنین راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه با مشارکت اجتماعی مردم برای کمک به اشتغال‌زایی در دستور کار قرار دارد.

حسینی‌نیا افزود: گشت‌های محله‌محور جهت تأمین امنیت و یا همکاری نیروی انتظامی در سطح شهرها و روستاهای شهرستان در حال اجراست.

وی یکی دیگر از طرح‌های سپاه را عمران و آبادانی روستاها دانست و گفت: این طرح 3 ساله است که بعد از شناسایی روستاهای محروم نسبت به  محرومیت‌زدایی اقدام می‌شود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار