کد خبر : 55523 تاریخ ثبت : 1396/1/28 08:27:29
740 میلیون تومان برای ساخت جاده‌های بین مزارع تخصیص یافت فرماندار شهرستان دیر:

740 میلیون تومان برای ساخت جاده‌های بین مزارع تخصیص یافت

فرماندار شهرستان دیر گفت: امسال 740 میلیون تومان بودجه برای جاده های بین مزارع شهرستان تصویب شده که انتظار داریم جهاد کشاورزی از این اعتبار به خوبی استفاده کند.

به گزارش مطاف24  حمزه اعتماد در  اولین نشست شورای اداری شهرستان دیر در سال جاری اظهار داشت: مردم و مسوولین برای پیاده‌سازی شعار امسال باید تعصب خاصی به خرید کالای داخلی داشته باشند.

وی با تأکید بر لزوم بالابردن کیفیت کالای ایرانی از سوی تولیدکنندگان افزود: خرید اجناس ایرانی و داخلی زمینه‌ساز پیشرفت اقتصادی و ایجاد شغل در کشور می‌شود.

اعتماد با تبریک روز ارتش یادآور شد: امروز ارتش جمهوری اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح در منطقه عرض اندام می‌کند و فضا را برای دشمنان ناامن کرده است.

وی  با بیان این که سپاه در آمادگی کامل برای پاسداری از آرمان‌های انقلاب قرار دارد، عنوان کرد: این نهاد مقدس در دوران جنگ تحمیلی حماسه‌ها آفرید و پس آن  هم در میدان سازندگی  و بازسازی مناطق جنگ‌زده، سدسازی و جاده‌سازی و مقابله با گروه‌های تروریستی به وسیله شهدای مدافع حرم ایفای نقش می‌کند.

فرماندار دیر با تبریک سال‌روز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: سال گذشته نزدیک به 10 میلیارد تومان پروژه از سوی این نهاد در شهرستان اجرا شد.

وی با بیان این که اگر قولی به مردم می‌دهیم باید آن را عملیاتی کنیم، ادامه داد: تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام مانند پارک‌ها و تکمیل زیرسازی و آسفالت معابر روستایی باید در اولویت کاری بنیاد مسکن قرار گیرد.

اعتماد افزود: امسال 740 میلیون تومان بودجه برای جاده های بین مزارع شهرستان تصویب شده که انتظار داریم جهاد کشاورزی از این اعتبار به خوبی استفاده کند.

این مقام مسوول با اشاره به مشکلات کم‌آبی عنوان کرد: تکمیل پروژه مخزن 10 هزار متر مکعبی ذخیره آب دیر باید مهمترین اولویت آب و فاضلاب در سال جاری باشد.

فرماندار شهرستان دیر با تأکید بر لزوم فرهنگ‌سازی در استفاده بهینه از آب تصریح کرد: در زمینه احداث آب‌شیرین‌کن در شهرستان پیگیری‌هایی داشته‌ایم اما با توجه به تفاوت قیمت آبی که بخش خصوصی به دولت می‌فروشد و آبی که دولت در اختیار مردم قرار می‌دهد نیاز به یارانه بالایی است.

وی افزود: عملیات اجرایی انتقال آب به روستای دمیگز نیز ظرف دو ماه آینده آغاز می‌شود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار