کد خبر : 55520 تاریخ ثبت : 1396/1/19 13:35:11
انجام بیش از یک‌هزار و 300 بازدید بهداشتی/ معدوم‌سازی 230 کیلوگرم موادغذایی فاسد سرپرست شبکه بهداشت و درمان دیر خبر داد

انجام بیش از یک‌هزار و 300 بازدید بهداشتی/ معدوم‌سازی 230 کیلوگرم موادغذایی فاسد

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت : در طرح سلامت نوروزی ، یک‌هزار و 380 بازدید بهداشتی از مراکز هدف برنامه توسط کارشناسان بهداشت محیط دیر انجام شد

به گزارش مطاف24  احمد آخوندی صبح امروز در جلسه تقدیر از پرسنل بهداشتی درمانی کشیک در ایام نوروز اظهار داشت: امسال با توجه به امکانات، تجهیزات، نیروی انسانی مجرب و برنامه‌ریزی انجام شده خوشبختانه توانستیم خدمات بهداشتی درمانی مطلوب، به موقع و سریع به مهمانان نوروزی و مراجعه کنندگان به مراکز خدمات جامع سلامت ارائه کنیم.

وی با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در زمینه ایجاد امنیت غذایی در شهرستان دیر، عنوان کرد: شبکه بهداشت و درمان در راستای رسالت خود توجه ویژه‌ای به سلامت و امنیت غذایی دارد و در طول اجرای برنامه سلامت نوروزی یک‌هزار و 380 بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام شده است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر تصریح کرد: در همین مدت 230 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته شناسایی و پس از حذف از چرخه مصرف معدوم شد .

آخوندی با اشاره به اقدامات و برخوردهای قانونی صورت گرفته با متخلفین بهداشتی گفت : برای 71 صنف متخلف بهداشتی که فعالیت آنها سلامت جامعه را تهدید می‌کرد اخطاریه بهداشتی صادر و 14 مورد به مراجع قضایی و تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

وی افزود: از این تعداد دو واحد به دلیل تخلفات متعدد بهداشتی و عدم توجه به توصیه‌های کارشناسانان بهداشت محیط و پس از طی مراحل قانونی تعطیل شدند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر بیان کرد: در طول اجرای طرح سلامت نوروزی به 10 فقره شکایات مردمی که از طریق سامانه 190 و مراجعه حضوری ثبت شده بود، رسیدگی شد.

وی عنوان کرد: طرح سلامت نوروزی از 15 اسفند 96 تا 15 فروردین امسال،هم‌زمان با سراسر کشور در شهرستان دیّر اجرا شد./فارس

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار