کد خبر : 55518 تاریخ ثبت : 1396/1/10 19:14:25
مردم نسبت به استفاده از کالای ایرانی تعصب داشته باشند امام جمعه موقت بندر دیر:

مردم نسبت به استفاده از کالای ایرانی تعصب داشته باشند

امام جمعه موقت بندر دیر گفت: دشمن استقلال و عزت ما را هدف قرار داده لذا تمام مردم و دستگاه‌ها باید نسبت به مصرف کالای داخلی و ایرانی تعصب داشته باشند.

به گزارش مطاف24  حجت‌الاسلام ابراهیم بحرانی امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته بندر دیر با تبریک میلاد امام علی(ع) اظهار داشت: حکومت عدالت محور امیرالمؤمنین بهترین الگو برای حکومت‌ها و دولت‌های اسلامی است.

وی با بیان این که برنامه دشمن اختلاف‌افکنی بین شیعه و سنی برای امنیت اسرائیل است، افزود: تمام مسلمانان جهان باید حول محور پیامبر اعظم(ص) و امام علی(ع) متحد شوند.

امام جمعه موقت بندر دیر توجه به اقتصاد مقاومتی را راه‌حل علاج مشکلات کشور دانست و ادامه داد: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها هم نسبت به مصرف کالای ساخت کشور خودشان تعصب دارند اما متأسفانه در جامعه ما افرادی هستند که به خرید جنس خارجی تفاخر می‌کنند.

بحرانی گفت: استفاده از کالای خارجی به منزله بیکاری جوانان ایرانی و تعطیلی کارخانه‌ها در داخل کشور و افزایش سطح اقتصاد کشورهای صادرکننده کالا به ایران است.

وی با تأکید بر این که امروز در جنگ اقتصادی با دشمنان هستیم، بیان کرد: دشمن استقلال و عزت ما را هدف قرار داده لذا تمام مردم و دستگاه‌ها باید نسبت به مصرف کالای داخلی و ایرانی تعصب داشته باشند.

خطیب جمعه دیر عنوان کرد: سنت حسنه اعتکاف از رویش‌های انقلاب است و جوانان برای تهذیب‌نفس و خودسازی و تفکر و خلوت با معبود خود همچون سال‌های گذشته در این برنامه معنوی حضور چشمگیری داشته باشند.

وی درباره روز جمهوری اسلامی تصریح کرد: بعد از گذشته چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی و با وجود هزینه‌های سنگین دشمنان در منطقه برای منزوی کردن ایران، قطار این نظام مستحکم به مسیر خود ادامه می دهد.

بحرانی گفت: روز سیزده بدر بهانه خوبی برای حضور در طبیعت به شرط حفظ و نگه‌داری از مواهب الهی است.

امام جمعه موقت بندر دیر با بیان این که اسلام با نشاط و کنار دریا رفتن و طبیعت‌گردی مخالف نیست بلکه با گناه مخالف است، عنوان کرد: عده‌ای فکر می‌کنند شادی و نشاط در اختلاط زن و مرد و سربرهنه‌کردن می‌باشد که این فکر غلطی است.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار