کد خبر : 55517 تاریخ ثبت : 1396/1/10 15:06:48
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در بندر اُلی شمالی برگزار شد با شعار نشاط اجتماعی؛

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در بندر اُلی شمالی برگزار شد

همایش پیاده روی خانوادگی با شعار نشاط اجتماعی در بندر اُلی شمالی شهرستان دیر برگزار شد.

به گزارش مطاف24  همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی با هدف ورزش و تندرستی  و نشاط اجتماعی در آستانه میلاد امام علی(ع) و روز جمهوری اسلامی در بندر اُلی شمالی برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی اُلی شمالی در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با مطاف24 اظهار داشت: با توجه یه فراگیر شدن بیماری های قلبی، عروقی و فشار خون و چاقی در جامعه  نیاز است ورزش همگانی در بین جامعه نهادینه شود.

وی ادامه داد: ورزش شرایط جسمی و روحی افراد را حفظ می کند و با افزایش شور و نشاط در جامعه، زمینه بروز آسیب های اجتماعی کاهش می یابد.

حسین پولادی با بیان اینکه در روستاها به امر ورزش کمتر توجه می شود گفت: توسعه ورزش و زیرساخت های ورزشی باید در اولویت قرار گیرد.

وی افزود: در راستای ایجاد نشاط و شادابی در فضای روستا امروز برنامه پیاده روی خانوادگی با حضور پر شور  مردم برگزار شد.

رئیس شورای اسلامی روستای اُلی شمالی عنوان کرد: مسیر پیاده روی از مدرسه قدیم روستا به سمت پارک ساحلی است  که در پایان به قید قرعه بیش از ۹۰ جایزه شامل  دوچرخه، کارت هدیه، پتو، چایی ساز و سایر لوازم خانگی به شرکت کنندگان  اهداء شد.

وی اضافه کرد: روستای اُلی شمالی  با ساحل زیبا، اسکله و پارک ساحلی خود در ایام نوروز پذیرای مهمانان نوروزی بوده که البته در طول سال افراد زیادی از شهرها و روستاهای اطراف در این مکان حاضر می شوند.

در پایان مراسم از دهیار و اعضای شورای اسلامی سابق، جانبازان، فعالین فرهنگی و ورزشی، دانش آموزان برتر  و خیرین تجلیل شد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار