کد خبر : 55516 تاریخ ثبت : 1396/1/7 13:24:39
حضور 44دانشجوی غیر ایرانی در بندر دیر به همت مؤسسه بین المللی سفیران صبح

حضور 44دانشجوی غیر ایرانی در بندر دیر

مطاف24- به همت مؤسسه بین المللی سفیران صبح 44 دانشجوی جهادی غیر ایرانی از 13 کشور خارجی و اسلامی در بندر دیر حضور یافتند.

 سید امیر حسین جوزی  مدیرعامل موسسه بین المللی سفیران صبح در حاشیه آیین استقبال از دانشجویان غیرایرانی در مزار شهدای گمنام بندر دیر در گفتگو با  مطاف24اظهار داشت: موسسه بین المللی سفیران صبح با هدف ترویج فعالیت های بشردوستانه و همکاری با موسسات در حوزه دیپلماسی عمومی با حضور شخصیت های ملی به عنوان یک سازمان مردم نهاد در وزارت کشور ثبت گردیده است.

وی افزود: این موسسه با هدف آشنایی دانشجویان کشورهای مختلف اسلامی با مدل خدمت رسانی داوطلبانه و همچنین آشنایی با پیشرفت های ایران در زمینه های گوناگون ، اقدام به برگزاری اردوی فرهنگی در بزرگترین بندر صیادی ایران نموده است.

جوزی بیان کرد:از آنجایی که ظهور امام زمان(عج) یک امر جهانی است برای زمینه سازی این مهم باید در سراسر جهان سربازانی آماده تربیت شوند.

وی پیاده روی اربعین را در راستای زمینه سازی برای قیام امام عصر(عج) دانست و افزود:باید فارغ از رنگ، نژاد و دین در راستای کمک به محرومین و انسانیت و بشریت فعالیت های جهادی را رقم بزنیم.

سید امیر حسین جوزی خاطرنشان کرد: این طلاب و دانشجویان خارجی بعد از حضور در  اردوهای مؤسسه بین المللی سفیران صبح بعضا در کشورهای  خود فعالیت های جهادی وسیع تری را   انجام و به ملت خود خدمت می کنند.

وی اضافه کرد:تمامی دانشجویان و طلاب حاضر در این اردو دارای تحصیلات عالیه هستند و در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری  در جامعه المصطفی قم مشغول تحصیل می باشند.

جوزی گفت: مؤسسه بین المللی سفیران صبح در مسائل مختلف اجتماعی و فرهنگی ورود کرده و تشکیل تیم های جهادی جهت رفع محرومیت در سراسر جهان و زمینه سازی برای

ظهور را مدنظر قرار داده است.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار