کد خبر : 55511 تاریخ ثبت : 1396/12/28 18:57:58
رونمایی از کتاب «میرزا مرد قلم و قدم» با حضور مادر شهید اندرواژ

رونمایی از کتاب «میرزا مرد قلم و قدم»

در آیینی با حضور مادر شهید حجت الاسلام مهدی اندرواژ(خیراندیش) از کتاب«میرزا مرد قلم و قدم »رونمایی شد.

به گزارش مطاف24  حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی امام جمعه دیر ظهر امروز در آیین رونمایی از کتاب«میرزا مرد قلم و قدم» با تبریک میلاد امام باقر(ع) و فرا رسیدن ماه رجب اظهار داشت: برترین و محبوب‌ترین عبادت در پیشگاه خداوند شادکردن مومن است.

 وی با تقدیر از نویسنده این کتاب عنوان کرد: نگارش کتاب شهدا در قدم اول رضایت خداوند و در ادامه رضایت خانواده شهید را به همراه دارد و در راستای تخلق به اخلاقی الهی است.

امام جمعه دیر با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر بزرگداشت یاد شهدا در جامعه تصریح کرد: عزت، امنیت و استقلال نظام اسلامی مدیون جانفشانی شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان است .

وی اضافه کرد: زنده نگه‌داشتن یاد شهیدان که الگوی ایثارگری وتقوا و معنویت هستند هجمه دشمن را خنثی و فرهنگ شهادت را به نسل جوان منتقل می‌کند.

نویسنده کتاب«میرزا مرد قلم و قدم» نیز گفت: شهید حجت‌الاسلام اندرواژ همواره هم با عمل خود یعنی حضور در جبهه و هم با قلم و هنر خود برای این انقلاب و شهدا تلاش می‌کرد و خود نیز در این راه به کاروان شهدا پیوست.

عبدالحسین بحرینی‌نژاد افزود: کتاب «میرزا مرد قلم و قدم» شامل زندگی‌نامه، وصیت‌نامه، نمونه دست خط  و نوشته‌های دیواری، تصاویر دوران کودکی و حضور در جبهه و تشییع این شهید والامقام است.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار