کد خبر : 55510 تاریخ ثبت : 1396/12/28 07:48:13
توجه به سلامت و بهداشت روستاها ضروری است دبیر ستاد هفته سلامت دیر:

توجه به سلامت و بهداشت روستاها ضروری است

دبیر ستاد هفته سلامت شهرستان دیر گفت: توجه به سلامت و بهداشت روستاها ضروری است.

سممبر پورات صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24، با بیان اینکه سلامت یک مقوله اجتماعی است خواهان مشارکت افراد جامعه در این زمینه شد.

وی گفت: برنامه‌های هفته سلامت سال 1397 با نگاه ويژه به آموزش همگاني و اطلاع‌رساني در راستاي شعار سازمان جهاني بهداشت تدوین می‌شود.


پورات افزود: سازمان جهانی بهداشت شعار امسال را « پوشش همگانی سلامت، برای همه، در همه جا » در نظر گرفته است و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز برنامه‌های متنوعی در راستای شعار امسال سازمان جهانی بهداشت در دست تدوین دارد.


وی افزود: جلب مشارکت مردم و همکاري عمومی در راستاي توجه به نقش سلامت و پیشگیري براي داشتن پوشش همگانی سلامت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.


دبیر ستاد هفته سلامت شهرستان دیر با بیان اینکه برنامه‌هاي هفته سلامت با نگاه ويژه به آموزش همگاني و اطلاع رساني در راستاي شعار سازمان جهاني بهداشت تدوين شده است، تصریح کرد: در تدوین برنامه‌ها توجه ویژه‌ای به آموزش همگانی سلامت شده است که می‌توان به توانمندسازی سفیران سلامت با برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی اشاره کرد.


پورات خاطر نشان کرد: هفته سلامت فرصت خوبی برای معرفی و شناساندن خدمات ارائه شده در نظام سلامت است که یکی از دستاوردهای مهم آن، اجرای طرح تحول سلامت در کشور است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار