کد خبر : 55495 تاریخ ثبت : 1396/12/23 10:15:49
اداره ای که در وقت اداری تعطیل است!/ مسئولان به ورزشکاران توجه کنند

اداره ای که در وقت اداری تعطیل است!/ مسئولان به ورزشکاران توجه کنند

اداره ورزش و جوانان بخش دلوار چند سالی است که به صورت سرپرست اداره می شود ولی هیچ گونه کارمند و یا سرپرستی در این اداره مشغول نیست و درب آن در ساعات اداری نیز تعطیل شده است.

به گزارش مطاف24  اداره ورزش و جوانان بخش دلوار بیش از شش سال است که رئیس ندارد و این مسئله به خودی خود عجیب نیست اما آنچه مایه ی تعجب است این می باشد که حتی سرپرستی هم در کار نیست و هر جا امضای ریاست نیاز است کارها به زمین می ماند و متوقف می شود.

باید اینگونه بیان کرد که بخش دلوار با این همه استعداد نهفته و موقعیت مهم در عرصه ورزشی، چنین اداره ای آنگونه فعالیت نداشته باشد و این امر باعث دلسردی قشر جوان شود.

جالب تر از این همه مسئولین به امر آگاه هستند و این اداره را به روایتی خصوصی می دانند و سرپرستی که حتی در سه ماه یکبارحضوری ندارد چون از دولت حقوق نمی گیرد و فقط نام سرپرستی این اداره را یدک می کشد و به گفته شنیده ها ارتباط قوی با برخی مسئولین باعث چنین اتفاقی افتاده که این امر باعث سردرگمی ورزشکاران و فعالان این عرصه شده است.

این اداره ورزشی و تربیتی که نقش مهمی در ورزش جوانان برای ورود به عرصه فعالیت ایفا می کند به مدیری باتجربه، دلسوز و متعهد نیاز دارد تا بتواند نقش خود را در توسعه ورزش به خوبی انجام دهد وجوانان بیشتری را به عرصه وارد سازد.

یک ورزشکار دلواری درگفتگو با خبرنگار سپاس نیز اظهار داشت: به دلیل عدم حضور مسئول و یا حداقل کارمند و سیستم پاسخدهی به مراجعه کنندگان مشکلات عدیده ای بوجود آمده است.

این ورزشکار با بیان اینکه این مشکل برای ما تبدیل به عادت شده است،گفت: تمامی ورزشکاران از این روند خسته شده اند و سرپرستی که جز بدنه این اداره نیست و فقط نام آن را یدک می کشد مشئولیت را قبول کرده که این امر باعث بی مهری به ورزشکارانو بی اهمیتی به این رشته شده است.

یکی دیگر از ورزشکاران دلواری نیز بیان داشت: مسئولین شهرستانی و استانی باید به این معضل رسیدگی کنند و تا کی با سکوت می خواهند این اداره را مدیریت کنند.

وی ادامه داد: تمامی رشته های ورزشی به جز فوتبال که این هم مسئول پرتلاش هیئت فوتبال نیز پیگیری این امر است و دیگر رشته ها نیز در این بخش نیز تعطیل شده است.

اما آنچه قابل تامل است این نکته می باشد که اداره ورزش جوانان دلوار در وقت اداری نیز تعطیل مانده و این اداره بدون کارمند شده است.

نکته قابل توجه آن است که اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرستان از این مشکلات چندین ساله خودخبر دارند ولی چرا اقدام ننمودند جای سوال است.

 آنچه مایه ی تعجب و ناراحتی است این امر است که، چطور  اداره های شهرستان های همجوار نمی تواند یک روز هم بدون رئیس بمانند ولی در این بخش به این مهمی می بایست چند سال بدون رئیس باشد و سرپرستی هم نداشته تا کارها رفع و رجوع شود.

در پایان بد نیست مسئولین به جمله معروف شهید رجایی توجه کنند که فرمود: مردم از  گرانی و… ناراحت نمی شوند بلکه آن چیزی که مردم را نارحت می کند تبیعض است. امیدواریم اینگونه تبعیض ها به پایان برسد.

مردم بخش دلوار از مسئولین مربوطه انتظار دارند که برای انتصاب ریاست این مرکز اقدام لازم بعمل آورند و به سردرگمی و ورزشکاران جوان این منطقه پایان دهند.

انتهای پیام/ سپاس

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار