کد خبر : 55486 تاریخ ثبت : 1396/12/15 17:14:50
بیمارستان صحرایی در روستای الی جنوبی برپا می‌شود سرپرست شبکه بهداشت و درمان دیر:

بیمارستان صحرایی در روستای الی جنوبی برپا می‌شود

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از برپایی بیمارستان صحرایی در روستای الی جنوبی خبر داد.

احمد آخوندی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار  مطاف24 اظهار داشت:  همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و امام خمینی (ره) با همکاری بسیج جامعه پزشکی و شورای اسلامی روستای الی جنوبی، بیمارستان صحرایی در این روستا برپا می‌شود.
وی با تقدیر از بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: با درخواست از بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر و همکاری صمیمانه آنان بیمارستان صحرایی در اسفند ماه سال جاری در روستای اولی جنوبی راه‌اندازی می شود .
وی با اشاره به زمان برپایی بیمارستان صحرایی اظهار کرد : این بیمارستان صحرایی با بخش‌های مختلف تخصصی از هفدهم لغایت هجدهم اسفند ماه به مدت ۲ روز در مدرسه قدس روستای الی جنوبی فعال است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت : این بیمارستان سومین بیمارستان صحرایی است که توسط بسیج جامعه پزشکی در شهرستان دیر برپا می‌شود.
وی گفت: تمامی تخصص های بر مبنای درخواست خود مردم در این بیمارستان فراهم شده است.
 اخوندی افزود: پزشکان بسیجی در تخصص‌های زنان، اطفال، داخلی، اورتوپدی، قلب، دندانپزشکی و ... با حضور در بیمارستان تخصصی صحرایی در روستای الی جنوبی خدمات مورد نیاز به صورت رایگان به مردم ارایه می‌دهند.
وی اضافه کرد:  بخش های داروخانه ، تزریقات و پانسمان نیز در این بیمارستان وجود دارد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: با راه اندازی بیمارستان صحرایی، خدمات موثر و خوبی به مردمی که به هر نحو، امکان دسترسی به خدمات تخصصی و فوق تخصصی برایشان فراهم نبوده ، مهیا شده است.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار