کد خبر : 55483 تاریخ ثبت : 1396/12/14 07:17:12
 غفلت طراحان فضاهای شهری از مناسب سازی معابر برای معلولان مشاور فرماندار دیر در امور معلولین:

غفلت طراحان فضاهای شهری از مناسب سازی معابر برای معلولان

مشاور فرماندار در امور معلولین لزوم مناسب سازی شهرستان دیر در جهت حمایت از معلولین این شهرستان از سوی مسئولان را خواستار شد.

علی امیری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24  لزوم مناسب سازی شهرستان دیر در جهت حمایت از معلولین این شهرستان از سوی مسئولان را خواستار شد.

وی گفت: هر شهری باید یک خیابان مناسب برای معلولان داشته باشد که از همه لحاظ برای تمام معلولان مناسب بوده و این الگویی برای کل نیز خواهد بود.

مشاور فرماندار دیر در امور معلولین تصریح کرد: شهروندان معلول دیری نمی‌توانند بدون داشتن همراه و کمک دیگران در شهر تردد کنند و در این زمینه مسئولان باید کارهای زیادی در این حوزه انجام دهند.

امیری افزود: مسئولان باید در مبلمان شهری و ساخت و سازها نگاهی به معلولان داشته باشند، و تردد در شهر و ادارات یکی از بزرگترین مشکلات معلولان شهرستان دیر است.

وی گفت: در حال حاضر بیشتر ادارات و دستگاه‌های امر مناسب‌سازی را انجام نداده اند و رمپ‌هایی برای عبور معلولان با ویلچر در مسیر عبور و مرور قرار نداده اند.

علی امیری در پایان خاطرنشان کرد: پارک ها و اماکن دیدنی شهرستان دیر نیاز به مناسب سازی دارند و معلولان نمی توانند برای سپری کردن اوقات فراغت خود کنار دریا و داخل پارک بروند.

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار