کد خبر : 55475 تاریخ ثبت : 1396/12/9 22:26:10
آماده باش 3 پایگاه امداد و نجات در ایام نوروز/خدمات رسانی بیش از 60 امدادگر به مسافران رییس جمعیت هلال احمر دیر خبر داد:

آماده باش 3 پایگاه امداد و نجات در ایام نوروز/خدمات رسانی بیش از 60 امدادگر به مسافران

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دیر از اسقرار 3پایگاه امداد و نجات در نقاط مختلف شهرستان دیر همزمان با ایام نوروز خبر داد.

مهدی نظامیان صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24 اظهار داشت: در ایام نوروز، 3 پایگاه امداد و نجات و 3 پایگاه راهنمای مسافر در نقاط مختلف شهرستان دیر با حضور بیش از 60 نفر امدادگر و پرسنل جمعیت هلال احمر، خدمات رسانی حوادث احتمالی و راهنمای مسافرین نوروزی را بر عهده دارند.

وی گفت: پایگاه های فعال جمعیت هلال احمر شهرستان دیر در ایام نوروز شامل پایگاه امداد و نجات جاده ای در منطقه جاشک، پایگاه امداد و نجات دریایی دراسکله صیادی دیر و یک گشت سیارساحلی در این ایام  فعالیت می کنند.

نظامیان با بیان اینکه پرستار، امدادگر و نجات گر در این پایگاه‌های حضور دارند افزود: طرح امداد و نجات نوروزی از ۲۴ اسفندماه آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۷ ادامه دارد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان دیر تصریح کرد: اجرای طرح سحاب، برپایی خیمه های نماز و ایستگاه سلامت از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر درایام نوروز شهرستان دیر است.

وی با بیان اینکه 3 پایگاه ایستگاه راهنمایان نوروزی در سطح شهرستان دایر می شود گفت: این پایگاه‌ها در محورهای مواصلاتی و ورودی‌های شهرهای شهرستان دیر دایر خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم امسال نیز کمترین حوادث انسانی را در جاده‌ها داشته باشیم.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار