کد خبر : 55452 تاریخ ثبت : 1396/11/25 08:07:21
شهدای دانش آموز در همه عرصه ها الگو هستند امام جمعه بندر دیر:

شهدای دانش آموز در همه عرصه ها الگو هستند

امام جمعه بندر دیر گفت: شهدای دانش آموز دوران دفاع مقدس درتمامی عرصه ها برای همه اقشار جامعه بویژه دانش آموزان الگو هستند.

به گزارش مطاف24  حجت الاسلام سید علی حسینی صبح امروز در آیین یادواره شهیدان اسماعیل سیاه بخش و عباس فخرایی از شهدای دانش آموز شهرستان دیر با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت:اگر ما بیدار و هوشیار نباشیم دشمن به اهداف شوم خود مبنی بر فراموشی یاد شهدا در جامعه خواهید رسید.

حجت الاسلام حسینی افزود: در سال های اخیر یادواره های شهدا مستمر در مدارس شهرستان برگزار می شود که کار ارزشمندی است.

وی با تأکید بر اینکه خانواده شهدا مایه خیر و برکت هستند،بیان کرد:نقش مادران و خانواده ها در پرورش فرزندانی انقلابی جهت حضور در جبهه ها تعیین کننده بود و امروز نیز تمام هجمه دشمن به سمت فروپاشی کانون خانواده هاست.

امام جمعه بندر دیر تصریح کرد: انقلاب اسلامی ما ثمره خون شهیدان ماست و برای تدام انقلاب هزاران جوان ایثارگری و جانفشانی کردند.

وی گفت: مدافعان حرم به عشق اهلبیت و دفاع از حرم اهلبیت به سوریه رفتند اما عده ای مغرضانه بحث پول را به میان می آورند که واقعا ناجوانمردانه است.

حسینی افزود: شهدا برای حفظ ارزش های دین به جنگ دشمنان رفتند و تا زمانی که ما روحیه ولایتمداری و فداکاری داشته باشیم دشمنان نمی توانند به ما ضربه بزنند.

وی افزود: ما همواره دشمن داریم و برای مقابله با آنان باید روحیه شهادت طلبی و ایثارگری خود را حفظ کنیم.

امام جمعه بندر دیر با بیان اینکه چادر بانوان نمادعزت و وفاداری به خون شهیدان است، اضافه کرد:کسانی که به چادر بی احترامی می کنند پا بر روی خون شهیدان می گذارند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهدای دانش آموز دوران دفاع مقدس درتمامی عرصه ها برای همه اقشار جامعه بویژه دانش آموزان الگو هستند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار