کد خبر : 55442 تاریخ ثبت : 1396/11/21 06:25:54
یادواره شهدای آبروی محله در دوراهک برگزار شد شامگاه دیروز:

یادواره شهدای آبروی محله در دوراهک برگزار شد

یادواره شهدای آبروی محله با محوریت شهید علی سلمانی، شامگاه جمعه در جوار منزل پدر شهید علی سلمانی برگزار شد.

سرهنگ پاسدار میرزا احمدی فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر در حاشه این آیین در گفتگو با خبرنگار مطاف24، امنیت و آرامش امروز این مرز بوم را مرهون مجاهدت و ایثارگری شهدا دانست.

وی گفت: شهدا وارثان واقعی نظام و انقلاب این مرز بوم هستند که از تمام هستی و ثروت خود گذشتند تا درخت تنومند انقلاب شکوهمند اسلامی را استوار و مستحکم نگه دارند.

احمدی با بیان اینکه تداوم راه شهداء و سیره آنان بزرگ‌ترین قدردانی برای شهداست افزود: هر کس در هر لباس و مقامی است به‌اندازه توان و وسع خود می‌تواند ادامه راه شهدا را در برنامه‌ خود داشته باشد.

فرمانده سپاه ناحیه دیر تصریج کرد: امروزه اگر با امنیت در این کشور زندگی می کنیم، هزاران هزار شهید فدای این خاک شده است و تمامی شهدای این مرز و بوم در وصیت نامه های خود از ولایت سخن گفته اند و  باید تا توان و قدرت داریم، در راه ولایت و دفاع از دین و این مرز بوم گام برداریم.

احمدی گفت:  ما باید در نهادینه کردن فرهنگ شهادت در جامعه و تربیت جوانان نسل امروزی تلاش کنیم تا در راستای ارزش‌ها گام برداریم.

وی فضای مجازی را یکی از ابزارهای اصلی دشمن در پیشبرد اهداف خود برشمرد و خاطرنشان کرد: دشمنان این مرز بوم در جریانات اخیر از این ابزار استفاده کردند و  فضای این مرز بوم را در برخی از نقاط  متشنج کرد.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: شهید علی سلمانی که از اعضاء فعال بسیج بود باشروع جنگ تحمیلی با نام نویسی در بسیج دوراهک و با اجازه مادر خود راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد، که با علاقه ای که به اسلام داشت مردم را به شرکت در جبهه ها فرا می خواندتادر پنجم فرودین سال ۶۴ به شهادت رسید.

انتهای پیام

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار