کد خبر : 55432 تاریخ ثبت : 1396/11/17 08:21:00
80 درصد خانه‌های بهداشت شهرستان دیّر بازسازی شده است سرپرست شبکه بهداشت دیر:

80 درصد خانه‌های بهداشت شهرستان دیّر بازسازی شده است

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت 80 درصد خانه‌های بهداشت شهرستان دیّر بازسازی شده است.

 احمد آخوندی صبح امروز در حاشیه  آیین افتتاح خانه بهداشت جبرانی در گفتگو با خبرنگار مطاف24، اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید و با اجرای طرح تحول سلامت اقدامات خوبی در حوزه بهداشت روستاها صورت گرفته است.
وی افزود: ده خانه بهداشت در مناطق مختلف روستاهای توابع شهرستان دیر احداث شده که باعث دسترسی بهتر مردم به خدمات بهداشتی شده است.
وی اضافه کرد: علاوه بر پازسازی و نوسازی خانه‌های بهداشت، تمامی تجهیزات مورد نیاز خانه‌های بهداشت اعم از اداری، زیستی و فنی طبق استاندارد وزارت‌خانه خریداری و تامین شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر تصریح کرد: از 10 خانه بهداشت که در سطح شهرستان دیر فعالیت می کنند 8 خانه بهداشت بازسازی شده است.


وی با اشاره به اهمیت ورود خیرین به حوزه سلامت گفت: این شهرستان پتانسیل‌های خوبی در حوزه خیرین دارد که لازم است نیات خیر آنان به حوزه سلامت هدایت شود .
آخوندی با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در بخش بهداشت هم راستا با اقتصاد مقاومتی است گفت: حوزه بهداشت، یک حوزه پیشگیری است و هر چه در این زمینه سرمایه‌گذاری کنیم از هزینه‌های درمان که بار بسیار سنگینی دارد، کاسته‌ می شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: توسعه حوزه‌ی بهداشت و درمان شهرستان، نیازمند عزم و مشارکت همگانی است و امیدواریم همه سهم خود را به حوزه سلامت بپردازند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار