کد خبر : 55425 تاریخ ثبت : 1396/11/15 20:40:28
یادواره شهدای دانش آموزی در دبیرستان فدک شهر دیر برگزار شد صبح امروز:

یادواره شهدای دانش آموزی در دبیرستان فدک شهر دیر برگزار شد

به مناسبت ایام الله دهه فجر و تجلیل از مقام شامخ شهداء، یادواره شهدای دانش آموز بندر دیر در دبیرستان دخترانه فدک شهر دیر برگزار شد.

همزمان با ایام الله دهه فجر یادواره شهداء دانش آموز شهرستان دیر صبح امروز با حضور مسئولان و دانش آموزان در دبیرستان دخترانه فدک برگزار شد.

اسماعیل مختارزاده در حاشیه این آیین  در گفتگو با خبرنگار مطاف24 ضمن گرامی داشت ایام الله دهه فجر و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز، اظهار داشت: انقلاب اسلامی بر پایه ی وصیت های شهدا شکل گرفته است.

وی گفت: اگر بخواهیم راه شهدا را ادامه دهیم باید اخلاق خود  را مانند شهدا بالا ببریم چرا که پیروزی های ما در طول دفاع مقدس، بواسطه فضیلت های اخلاقی شهداء به دست آمده است.

مختار زاده افزود: هدف از برگزاری این گونه یادواره ها در سطح مدارس، آشنایی دانش آموزان با اندیشه‌های شهداء 8 سال دفاع مقدس است.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان دیر تصریح کرد:  یکی از برنامه های ویژه و مهم آموزش و پرورش که با همکاری بسیج، سپاه و بنیاد شهید در حال انجام است برگزاری یادواره های شهدا در سطح مدارس است.

مختار زاده افزود: با توجه به نیاز جامعه دانش آموزی جهت الگو گیری از شهداء، برگزاری چنین یادواره‌هایی در سطح مدارس که به همت دانش آموزان برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: شهداء ی دانش آموز برای دفاع از این مرز بوم تحصیل را مقدم  دانستند و به ندای امام راحل لبیک گفتند و به جبه ها شتافتند و در مقابل دشمن ایستادند.

انتهای پیام

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار