کد خبر : 55422 تاریخ ثبت : 1396/11/14 08:11:11
یادواره شهدای بردستان برگزار شد با حضور شهید زنده:

یادواره شهدای بردستان برگزار شد

یادواره 24 شهید عاشورایی شهر بردستان با حضور پرشور مردم و خانواده شهدا شامگاه دیروز در حسینیه اعظم شهر بردستان برگزار شد.

به گزارش مطاف24 مراسم یادواره 24 شهید عاشورایی شهر بردستان با حضور خانواده معظم شهدا و یادگاران دفاع مقدس در حسینیه اعظم شهر بردستان شامگاه دیروز برگزار شد.

در این آیین حجت الاسلام محمد صادق سرایانی شهید زنده دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء اظهار داشت: به برکت اقتدار و ایثارگری های شهدا و همچنین رهبری ولایت فقیه تهدیدات دشمنان بر علیه این مرز بوم کارآیی ندارد.

سرایانی با بیان اینکه عظمت و اقتدار امروزی جمهوری اسلامی ایران مرهون و مدیون خون همین شهدا است گفت: همه ما وظیفه داریم به وصایای شهداء عمل کنیم.

حجت الاسلام سرایانی تصریح کرد: استواری ستون های جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهدا است که سبب شد دشمنان جرات نکنند که به اسلام چپ نگاه کنند.

وی گفت: راه و آرمانهای شهدا با گذشت سال ها  از عمر انقلاب اسلامی ایران  همواره در میان مردم زنده است و یاد شهداء و خانواده‌ شهداء مورد تکریم و تجلیل قرار می‌گیرد.

در حاشیه این آیین سرهنگ پاسدار میرزا احمدی در گفتگو با خبرنگار مطاف24 اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا کمترین کاری است که ما به پاس رشادت های شهداء 8 سال دفاع مقدس می توانیم انجام دهیم.

وی گفت: با توجه به هجمه‌های مختلفی که دشمنان داخلی و خارجی علیه این مرز بوم به راه انداخته‌اند باید تلاش کنیم تا با الگوگیری از شهدای والامقام و ادامه راه آنها زمینه‌ساز دفع تمامی این آشوب ها و توطئه ها را فراهم کنیم .

احمدی افزود: شهدا به این مرز بوم اسلامی هویت بخشیدند و موفقیت های امروزی نظام جمهوری  اسلامی به برکت خون شهداست.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: باید فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل امروزی خود بیاموزیم و در تمام عرصه ها از شهدا یاد کنیم.

انتهای پیام

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار