کد خبر : 55384 تاریخ ثبت : 1396/11/3 09:55:10
یادواره شهدای دانش‌آموز بردستان برگزار شد صبح امروز:

یادواره شهدای دانش‌آموز بردستان برگزار شد

مراسم یادواره 6 شهید دانش آموز شهر بردستان در دبیرستان پسرانه جواد الئمه (ع) شهر بردستان برگزار شد.

به گزارش مطاف24  صبح امروز یادواره 6 شهید دانش‌آموز شهر بردستان  با حضور خانواده‌های معزز شهدای دانش‌آموز، مسئولان و دانش آموزان در دبیرستان جواد الائمه (ع) شهر بردستان برگزار شد.

حجت الاسلام احمد درخشان مسئول تعلیم و تربیت سپاه سیدالشهداء (ع) ناحیه دیر در این آیین اظهار داشت: دشمنان این مرز بوم در تلاش هستند تا معنویت را از ما و جوانان ما بگیرند و دین را از سیاست جدا کند.

وی گفت: یادواره های شهداء یکی از بزرگترین کارهای فرهنگی است که در سطح جامعه باید برگزار شود.

درخشان با بیان اوصاف و خصوصیات فردی و انقلابی شهداء نوجوان کشور، از جمله شهید حسین فهمیده دانش آموزان را به الگوگیری از شهدا سفارش کرد.

 

مسئول تعلیم و تربیت سپاه ناحیه سیدالشهداء (ع) شهرستان دیر خاطر نشان کرد: دشمن با تحریم‌های مختلف سعی دارد نظام جمهوری اسلامی را از عقاید و حق‌وحقوق خود دور کند.

برگزاری یادواره شهدا بهترین راه انتقال ارزش‌ها به نسل جوان امروزی است

حمزه اعتماد فرماندار دیر در حاشیه این آیین در گفتگو با خبرنگار مطاف24 اظهار داشت: برگزاری این گونه یادواره شهداء در سطح یک جامعه بهترین راه برای انتقال ارزش‌ها به نسل جوان آن جامعه است چراکه نسل امروزی، دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را ندیده‌ است.

وی گفت:اقتدار این مرز بوم در تمامی زمینه ها به خاطر جان فشانی های شهیدان در دوران انقلاب و دفاع مقدس است و مسئولان باید تکریم از خانواده این شهداء را سر لوحه کار خود قرار دهند.

شهداء جان شیرین خود را برای حفظ اسلام فدا کردند

در حاشیه این آیین عباس مرادی شهردار بردستان در گفتگو با خبرنگار مطاف24 گفت: شهداء با نثار جان خودشان امروز شرایطی را برای ما و این مرز بوم فراهم کردند که همه ما بتوانیم در سایه امنیت وآرامش به امورات زندگی خود بپردازیم.

مرادی افزود: ارزش خون شهداء با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست، که خداوند در قرآن می‌فرماید: به غیر از شهادت، بالاتر از هر نیکی حسنه‌ای است.

انتهای پیام

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
مومنی | 3 بهمن 1396 16:22:05 | ارسال پاسخ
0
0
ما هر چه داریم از شهداء داریم 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار