کد خبر : 55369 تاریخ ثبت : 1396/10/27 09:19:25
گلایه‌ مردم بردستان از نحوه خدمات‌رسانی شرکت مخابرات / قطعی مکرر تلفن و اینترنت شهروندان بردستانی را کلافه کرده است مطاف24گزارش می دهد:

گلایه‌ مردم بردستان از نحوه خدمات‌رسانی شرکت مخابرات / قطعی مکرر تلفن و اینترنت شهروندان بردستانی را کلافه کرده است

قطعی تلفن ثابت و اینترنت، و اختلال در شبکه‌های تلفن همراه از گلایه‌هایی است که اغلب مردم بردستان از مخابرات شهر بردستان از توابع شهرستان دیر دارند.

به گزارش مطاف24 قطعی مکرر خطوط تلفن در مناطق مختلف شهر بردستان که این روزها روند صعودی به خود گرفته؛ نارضایتی شهروندان این شهر را از خدمات این شرکت در بردستان در پی داشته است.

جمعی از اهالی شهر بردستان از عدم ارائه خدمات سرویس اینترنت پرسرعت توسط شرکت مخابرات در این شهر اظهار گله مندی و شکایت دارند، که این اختلال در شبکه، سرعت‌پایین، قطع وصل مکرر اینترنت و تلفن ثابت و عدم آنتن دهی تلفن همراه از گلایه‌هایی است که مردم شهر بردستان از مخابرات شهر بردستان دارند.

یکی از شهروندان شهر بردستان در گفتگو با خبرنگار مطاف24 با اظهار نارضایتی از وضعیت نامطلوب خدمات تلفن ثابت، همراه و اینترنت شرکت مخابرات اظهار داشت: اگر بنا باشد مردمان این شهر برای برقراری هر تماس تلفنی و یا استفاده از اینترنت به دفاتر مخابراتی و کافی نت مراجعه کنند  دیگر چرا باید هزینه های اشتراک تلفن ثابت و اینترنت را متقبل شوند؟

یکی دیگر از شهروندان از مسوولان شرکت مخابرات خواست با مسئولیت بیشتری در قبال هزینه هایی که از مشترکین برای نصب و راه اندازی تلفن و اینترنت دریافت می کنند خدمات واقعی و شایسته شهروندان در راستای ایجاد رضایتمندی افراد تلاش کنند.

یکی از کاربران اینترنت اظهار داشت: پشتیبانی تلفن و خدمات اینترنت IDSL در شهر بردستان  نامطلوب است و در اکثر اوقات برای وصل مجدد تلفن و اینترنت باید بین 24 تا 72 ساعت انتظار کشید.

انتهای پیام

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
همکار | 27 دى 1396 11:32:05 | ارسال پاسخ
0
1
این شهروندانی که باهاشون مصاحبه کردی اسم ندارن ؟
پاسخ مدیریت : همونطوری که شما نظر میدید اسمتون نمینویسید اونا هم نخواستند بنویسیم 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار