کد خبر : 55368 تاریخ ثبت : 1396/10/26 10:33:16
برگزاری بیش از 15 یادواره شهدا در سال جاری دیر / برگزاری یادواره شهدا بزرگترین حرکت فرهنگی در کشور است فرمانده سپاه دیر خبر داد:

برگزاری بیش از 15 یادواره شهدا در سال جاری دیر / برگزاری یادواره شهدا بزرگترین حرکت فرهنگی در کشور است

فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء (ع) شهرستان دیر گفت:بیش از 15 یادواره شهدا در سال جاری در دیر برگزار شد.

سرهنگ پاسدار میرزا احمدی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24 ، با بیان اینکه صحنه امروز دشمن این مرز بوم صحنه نبرد فرهنگی است اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 15 یادواره شهدا در سطح شهرستان دیر  برگزار شد.

وی گفت: شهداء به دلیل خدمتی که به مردم این مرز بوم کردند و همت بلندی که از خود نشان دادند شایسته سپاسگزاری هستند.

احمدی با بیان اینکه امروزه هر چه داریم از شهدا است و نباید آنان را فراموش کنیم افزود: خانواده شهدا در این راه، فرزندشان را تقدیم این مرز بوم کردند تا اسلام بماند و دشمن نماند.

فرمانده سپاه شهرستان دیر تصریح کرد: برگزاری این گونه یادواره‌ها می‌تواند شناخت قشرهای مختلف مردم این مرز بوم را نسبت به راه و منش شهداء ارتقا دهد و به همین دلیل برپایی چنین مراسم‌هایی در سطح جامعه ضروری است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون بیش از 15 یادواره شهدا در شهرستان دیر برگزار شده است، گفت: تا پایان امسال بیش از 15 یادواره شهدا دیگر در این شهرستان برگزار خواهد شد.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره ها بزرگترین حرکت فرهنگی است و توانسته در سال های اخیر نسل امروزی را با این فرهنگ و سیره شهداء آشنا کند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار