کد خبر : 55354 تاریخ ثبت : 1396/10/23 08:32:42
توزیع بیش از 300 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند دیری مسئول امور خیریه آموزش و پرورش دیر:

توزیع بیش از 300 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند دیری

مسئول امور خیریه آموزش و پرورش شهرستان دیر از توزیع بیش از 300 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند شهرستان دیر خبر داد.

مصطفی فخرایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مطاف24  اظهار داشت: از آغاز سال تحصیلی سال جاری تا کنون بیش از 300 بسته لوازم التحریر در میان دانش آموزان بی بضاعت و محروم سطح شهرستان دیر توزیع شده است.

وی گفت: هر بسته نوشت افزار شامل اقلامی همچون کیف،کفش، دفتر، مداد رنگی، تراش، پاکن، خودکار و غیره بود که به همت خیران خریداری شده است.

فخرایی افزود: این بسته‌ها توسط آموزش و پرورش، با الویت مناطق غیر شهری و محروم، در میان دانش‌آموزان نیازمند و بی‌بضاعت شهرستان دیر توزیع شده  است.

مسئول امور خیریه آموزش و پرورش شهرستان دیر تصریح کرد: هدف از این اقدامات تهیه نوشت افزار و لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند است، تا دانش آموزی به دلیل نداشتن اقلام نوشت افزار از رفتن به مدرسه محروم نماند و بتواند به راحتی و بدون هیچ دغدغه تحصیل کند.

وی در پایان حمایت تحصیلی از کودکان محروم را گامی مهم در جهت کاهش فقر و معضلات اجتماعی در آینده دانست و خاطرنشان کرد: این طرح بر خرید کالاهای ایرانی به منظور کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی و تقویت اشتغال در کشور تأکید شده است.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار