کد خبر : 55353 تاریخ ثبت : 1396/10/22 15:27:46
ملت ایران در مقابل فتنه گری آمریکایی ها ایستاده است امام جمعه موقت بندر دیر

ملت ایران در مقابل فتنه گری آمریکایی ها ایستاده است

امام جمعه موقت بندر دیر گفت:آمریکایی‌ها اگر بازهم بخواهند علیه ایران فتنه‌گری کنند قطعا ملت بصیر و هوشیار ما بار دیگر مشت محکمی بر دهان آنها خواهند زد.

به گزارش مطاف24 حجت الاسلام ابراهیم بحرانی امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته بندر دیر اظهار داشت: دشمنان همواره در حال دسیسه هستند و نباید از مکر آنها غافل باشیم.

وی عنوان کرد: مردم و مسوولین باید قدر این حکومت و نظام دینی که برپایه احکام اسلام و آیات قرآن بنا شده است و آرزوی پیامبران و ائمه معصومین(ع) بوده را بدانند.

امام جمعه موقت بندر دیر افزود: در مقابل دشمنان باید ایستادگی کرد و ضمن بالابردن توانمندی دفاعی خود، نباید به دشمن خوشبین باشیم بلکه همواره در مقابل دسیسه‌های آنها ما نیز به آمادگی کامل نیازمندیم.

بحرانی درباره فتنه روزهای اخیر دشمنان در ایران گفت: فتنه اخیر در بستر یک سری اعتراضات مردمی شکل گرفت اما باید بین کسانی که پادوی دشمن بودند و وحشیگری و اغتشاشگری کرده و قتل به راه انداختند و کسانی که فریب خوردند فرق قائل شویم.

وی ادامه داد: وقتی به شعارهایی که در این اغتشاشات سر داده شد نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که این فتنه از سوی دشمنان و به منظور براندازی نظام برنامه‌ریزی شده بود.

خطیب جمعه دیر افزود: آمریکا، انگلیس و اسرائیل طراحان اصلی و برخی حکام مرتجع و ثروتمندان حرام‌خوار منطقه نیز مأمور تأمین مالی و منافقین و برخی نفوذی‌های داخلی نیز پیاده نظام فتنه اخیر بودند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها اگر بازهم بخواهند علیه ایران فتنه‌گری کنند قطعا ملت بصیر و هوشیار ما بار دیگر مشت محکمی بر دهان آنها خواهند زد.

بحرانی درباره سال‌روز دستگیری کماندوهای آمریکایی توسط نیروهای دریایی سپاه ایران اضافه کرد: این اقدام در واقع شکست مفتضحانه ای برای آمریکا و نمایش اقتدار ایران و نیروهای مسلح ماست.

امام جمعه موقت بندر دیر با اشاره با سالروز فرار شاه خائن از کشور یادآور شد: نتیجه مقاومت و ایستادگی ملت ایران به رهبری امام خمینی(ره) در برابر ابرقدرت‌ها، جمع‌شدن بساط حکومت دو هزار و پانصد ساله شاهنشاهی بود.

وی بیان کرد: دشمنان ما این روزها با انتشار فیلمی در خصوص  نحوه انتخاب آیت الله خامنه‌ای به عنوان رهبر نظام اسلامی می‌خواستند ذهنیت جوانان ما را تغییر دهند در حالی که مسئله ای نبوده که نظام آن را از کسی مخفی کند و همه چیز روال قانونی خود را طی کرده است ./فارس

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار