کد خبر : 55330 تاریخ ثبت : 1396/10/13 19:04:02
مسوولان مشکلات مردم را دریابند/ دشمن در کمین است/نصایح رهبری را گوش کنید امام جمعه دیر در اجتماع بزرگ میثاق با ولایت

مسوولان مشکلات مردم را دریابند/ دشمن در کمین است/نصایح رهبری را گوش کنید

امام جمعه دیر گفت: اقدامات این روزها شوکی برای مسوولین بود تا بیدار باشند و به خود آیند و به جای متهم‌کردن یکدیگر به دنبال حل مشکلات مردم باشند.

به گزارش مطاف24  حجت الاسلام سیدعلی حسینی پیش از ظهر امروز در اجتماع بزرگ میثاق با ولایت در چهار راه امام‌حسین(ع) بندر دیر اظهار داشت: دشمنان قسم‌خورده نظام اسلامی با موج سواری از اعتراضات به حق مردم، اغتشاش و هنجارشکنی کرده و با توهین به مقدسات، امنیت مردم را به خطر انداختند.

وی اضافه کرد: دشمنان ما نمی‌توانند امنیت پایدار ایران اسلامی در منطقه ناامن خاورمیانه را ببینند لذا از طریق منافقین و مزدوران اجانب خود در این کشور اغتشاش‌گری کردند.

امام جمعه دیر عنوان کرد: وقتی جریان‌های مختلف سیاسی علیه نظام سیاه‌نمایی می‌کنند و دولت‌مردان گذشته دولت فعلی را زیر سوال می‌برند و بالعکس نباید انتظار داشت جوانی که دوران قبل و بعد از انقلاب و دفاع مقدس را ندیده است فریب دشمن را نخورد.

وی گفت: ملت ایران همواره در تمامی صحنه‌ها از انقلاب و نظام دفاع کرده و مسوولین ما باید در سیاست‌ها و اظهارات خودشان تجدیدنظر کنند و به مردم حق اعتراض بدهند چرا که آنها مشکل دارند.

 حسینی با بیان این که رهبری بارها مسوولان را به رسیدگی به مشکلات گرانی، رکود و توجه به معیشت مردم گوشزد کرده‌ است، افزود: در این وضعیت چهار ماه ته‌لنجی تعطیل می‌شود و هم‌زمان اعلام می‌کنند که یارانه ها را حذف و بنزین را گران می‌کنیم معلوم است این مسائل  به جامعه شوک وارد کرده و زمینه را برای نفوذ دشمن فراهم می‌کند.

وی وجود دشمن را یک واقعیت دانست و گفت: توهین بیگانگان و منافقین و سلطنت‌طلب‌ها به مقام معظم رهبری جای شگفتی ندارد چون خود دشمن بارها اذعان کرده که رهبری با یک سخنرانی نقشه‌های چندین ساله آنان را خنثی می‌کند.

امام جمعه دیر ادامه داد: دشمنان در فتنه 88 راه به جایی نبردند اما همواره در کمین ما هستند و اگر زمانی رادیو بی بی سی، رادیو فردا و دیگر رسانه‌های دشمن علیه نظام سم‌پاشی می‌کردند امروز شبکه‌های متعدد مجازی و کانال‌های تلگرام و اینستاگرام نیز به آنها اضافه شده است.

وی بیان کرد: بارها رهبری تأکید فرمودند که دشمن از طریق فضای مجازی به دنبال ضربه‌زدن به ماست و باید آن را ساماندهی کنیم و این روزها دیدید که چگونه در همین کانال‌ها آموزش اسلحه و ساخت بمب می‌دادند.

حسینی عنوان کرد: اگر مسوولین نصایح رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی، فضای مجازی و مرزبندی با دشمن را گوش داده بودند امروز به این وضعیت دچار نمی‌شدیم.

وی گفت: اقدامات این روزها شوکی برای مسوولین بود تا بیدار باشند و به خود آیند و به جای متهم‌کردن یکدیگر به دنبال حل مشکلات مردم باشند.

امام جمعه دیر یاد آور شد: مردم پشتیبان نظام و دولتمردان هستند و آنها را تنها نمی‌گذارند و مسوولین هم باید به فکر مردم باشند که هستند و اگر چه مشکلات و نواقصی وجود دارد اما نباید با سیاه‌نمایی خدمات چهل‌ساله نظام را زیر سوال برد.

وی اظهار کرد: یکی از مسائلی که مردم را ناامید می کند برخورد نادرست برخی دستگاه ها و ادارات است لذا هر سه قوا در رفتارشان با مردم تجدیدنظر و آنها را احترام کنند.

حسینی تأکید کرد: حضور ما در راهپیمایی امروز در حمایت از رهبری، مسوولین ، قوای سه گانه و همه ارکان نظام  و اعلام انزجار از آشوب‌گران و اغتشاش‌گران و حامیان آنها به ویژه دولتمردان کاخ سفید، استکبار، رژیم صهیونیستی و کشورهای غربی است./فارس

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار