کد خبر : 55317 تاریخ ثبت : 1396/10/10 09:06:10
اردوی یک روزه انجمن عکاسان دیّر در راستای طرح نشاط اجتماعی رییس فرهنگ ارشاد دیر خبر داد:

اردوی یک روزه انجمن عکاسان دیّر در راستای طرح نشاط اجتماعی

اردوی یک روزه انجمن عکاسان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیّر بعنوان اولین اردوی عکاسی این انجمن با محور طرح نشاط اجتماعی در سال 96 برگزار شد.

به گزارش غلامرضا ناطقی پور در حاشیه برگزاری این اردو  در گفتگو با خبرنگار مطاف24  اظهار داشت: اردوی یک روزه انجمن عکاسان دیّر با حضور 30 عکاس  در روستای مله گنزه  از توابع شهرستان دیّر در راستای طرح نشاط اجتماعی برگزار شد.
وی  افزود: عکاسان در این اردو از طبیعت زیبای جنگل حرا را عکس گرفتند که به عنوان اولین برنامه این اردو بود.
ناطقی پور افزود : اعضا انجمن عکاسان پس از پایان عکاسی از طبیعت جنگل حرا به صرف نهار و استراحت پرداخته و جهت عکاسی به طبیعت زیبای ماسه های شنی و ساحل زیبای این روستا رفته و از این مکان ها عکس برداری کردند.


رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیر با توجه به اهمیت موضوع عکاسی و استفاده از اساتید در این اردو تصریح کرد: این دوره احمد بحرینی نژاد و محمد صحافی زاده از عکاسان برجسته شهرستان دیّر به عنوان اسادید و راهنما در کنار اعضا انجمن عکاسان حضور داشتند.
غلامرضا ناطقی پور در پایان خاطرنشان کرد:  هدف از برگزاری این اردو آشنایی عکاسان با فرهنگ ،آداب و رسوم و جاذبه های طبیعی شهرستان دیّر است که در این اردو از مناطق طبیعی روستای مله گنزه دیّر بازدید شد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار