کد خبر : 55316 تاریخ ثبت : 1396/10/10 09:02:54
مردم در دفاع از اصول، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب با کسی تعارف ندارند

مردم در دفاع از اصول، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب با کسی تعارف ندارند

به گزارش مطاف24  سرهنگ حمید خرمدل بعدازظهر امروز در همایش 9 دی در مصلای شهر کنگان  با بیان اینکه ولایتمداری تنها راه عبور از فتنه‌هاست اظهار داشت:  اطاعت از ولایت فقیه و پیروی از دستورات رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن اینکه سبب حفظ و قوام نظام  می‌شود این مهم تنها راه عبور از فتنه‌ها و مشکلات است.

وی با تاکید بر توجه به خط ولایت از سوی مسئولان  افزود: همراهی مردم با مسئولان تا زمانی است که در خط و مسیر ولایت و آرمان‌های امام (ره) و شهیدان باشند.

 جانشین سپاه امام صادق (ع) بوشهر با اشاره به اینکه خسارت  8 ماه فتنه‌گری سال 88 به مراتب سخت‌تر از خسارات جنگ هشت ساله بود گفت: دشمنان با کمک فریب خوردگان و برخی عناصر عنود داخلی برای ضربه زدن به نظام  برنامه‌ریزی ویژه‌ای کرده بودند که خسارتی به این انقلاب و نظام وارد کردند ولی ملت ایران در 9 دی ضربه مهلکی به آنها وارد کرد.

سرهنگ خرمدل تاکید کرد: خروش میلیونی آحاد مردم و جریانات و طیف‌های مختلف سیاسی و فرق و مذاهب در 9 دی 1388 خط بطلانی بر اندیشه‌های ناپاک فتنه‌‌گران و اربابانشان کشاند.

وی با بیان اینکه هر کسی با هر طیف و جناحی بخواهد مقابل ارزش‌های انقلاب اسلامی بایستد ملت با تمام قد مقابل آنها می‌ایستد افزود: ملت ایران با حضور حماسی  در صحنه برای مقابله با فتنه‌گران ثابت کردند در دفاع از اصول، ارزشها و آرمان‌های انقلاب با کسی تعارف ندارند.

جانشین سپاه استان بوشهر با تاکید بر پاسخگویی مسئولان در برابر مطالبات مردم گفت: همه مدیران در سطوح مختلف مملکتی در قوای سه گانه باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند و از گرفتن ژست اپوزیسیونی اجتناب کنند.

خرمدل به فتنه اقتصادی  دشمن پرداخت و با تاکید بر ضرورت بصیرت و هوشیاری در برابر این ترفند اظهارکرد: هرگونه کوتاهی در این مسیر و حرکت در مسیر ناامید کردن مردم به منزله فتنه انگیزی و فتنه‌گری است که باید با آن برخورد کرد.

انتهای پیام/ تسنیم

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار