کد خبر : 55315 تاریخ ثبت : 1396/10/10 09:00:41
فتنه تمام نشده است/ دولت باید به خواست مردم توجه کند/ مشکلات اقتصادی جناح نمی شناسد آیت الله رئیسی در مراسم 9 دی بوشهر:

فتنه تمام نشده است/ دولت باید به خواست مردم توجه کند/ مشکلات اقتصادی جناح نمی شناسد

تولیت آستان قدس رضوی گفت: جریان فتنه و فتنه‌انگیزی تمام نشده و باید با بصیرت بود و نسبت به فتنه‌های جدید آمریکا و صهیونیسم هوشیار بود.

به گزارش مطاف24  به نقل از  سپاس؛ آیت‌الله سید ابراهیم  رئیسی در مراسم بزرگداشت حماسه ٩ دی بوشهر در جمع مردم ولایتمدار بوشهر گفت: در روز 9 دی قدرت و امداد الهی با خروش مردم نمایان شد و همه مردم آمدند و با حضور با بصیرت و با همه سلایق و علایق خود توانستند شعله فتنه را خاموش کنند.

تولیت آستان قدس رضوی بیان کرد: اولین مؤلفه قدرت در نظام اسلامی ما مردم با ایمان هستند، دومین مؤلفه رهبری و مدیریت نظام است و سومین مؤلفه ما داشتن جوانان اهل خطر است که برای مقابله با دشمنان سر از پا نمی‌شناسند.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران اهل پایداری و مقاومت هستند افزود: کسی که بصیرت نداشته باشد ممکن است ندانسته تابع دشمن شود.

رئیسی تأکید کرد: بصیرت یعنی شناخت دوست و دشمن و اهل بصیرت دانستند که پشت داعش اسرائیل و آمریکاست.

وی گفت: در انتخابات 88 آنچه هدف گرفتند از بین بردن اعتماد مردم به نظام بود، چون اساس ارتباط مردم و نظام بر اساس اعتقاد بود و در منطقه فتنه تکفیر و در کشور فتنه 88 را با انتخابات راه‌اندازی کردند تا مردم را از اسلام و اعتقاداتشان دور کنند اما مردم با گفتن لبیک به رهبر خود در صحنه حاضر شدند.

تولیت استان قدس رضوی بیان کرد: جریان فتنه و فتنه‌انگیزی تمام نشده و باید با بصیرت بود و نسبت به فتنه‌های جدید آمریکا و صهیونیسم هوشیار بود.

رئیسی تصریح کرد: مردم در زندگی دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی هستند و دولت باید به خواست مردم توجه کند و برای رفع این مشکلات تلاش کند و باید خود را موظف بداند که بررسی مشکلات مردم را در رأس امور قرار دهد.

وی اظهار کرد: نکته‌ای که رهبری به آن تأکید دارند این است که به مشکل معیشت مردم توجه شود و اقتصاد مقاومتی جدی گرفته شود.

تولیت استان قدس رضوی اظهار داشت: همه مردم انتظار دارند اقدامی صورت گیرد زیرا مشکلات اقتصادی جناح نمی‌شناسد اصول‌گرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسد و دو قطبی کردن جامعه کارساز نیست.

رئیسی ادامه داد: دشمنان می‌خواهند سوار این اعتراضات به حق مردم شوند و فتنه جدید به راه‌اندازند.

وی افزود: دشمنان گره مشکل کسی را تا حالا باز نکرده‌اند و این مشکلات با توکل بر خدا و توانایی‌های خود مردم حل می‌شود و ملت ما اجازه نخواهد داد خواسته‌های به حق مردم مورد سوءاستفاده دشمن قرار گیرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار