کد خبر : 55295 تاریخ ثبت : 1396/10/5 06:44:33
برنامه های فرهنگی در شهر دیر افزایش می یابد شهردار دیر:

برنامه های فرهنگی در شهر دیر افزایش می یابد

شهردار بندر دیر گفت: برنامه های فرهنگی درسطح شهر دیر افزایش می یابد.

به گزارش مطاف24  علی ابراهیمی صبح امروز در دیدار با جانشین سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر اظهار داشت: جهت توسعه خدمت رسانی به شهروندان دیری، فعالیت‌های فرهنگی شهرداری بندر دیر در کنار فعالیت‌های عمرانی و خدماتی افزایش می‌یابد.

وی گفت: شهرداری دیر در تلاش است که بودجه فرهنگی شهر را تا جایی که امکانش است افزایش دهد تا زمینه این خدمات افزایش یابد.

ابراهیمی با بیان اینکه توسعه زیرساخت های فرهنگی از شهرداری بندر دیر گامی مهم جهت پیشرفت و تعالی شهرستان است افزود: برای رشد برنامه های فرهنگی در سطح شهر نیاز است زیر ساخت های فرهنگی توسعه یابد.

شهردار بندر دیر تصریح کرد: با تلاش، همفکری و هم افزایی سپاه ناحیه سیدالشهداء (ع) شهرستان دیر و دیگر دستگاه های فرهنگی می توانیم در آینده نزدیک شاهد پیشرفت رسیدن به زیرساختهای فرهنگی در سطح شهر باشیم.

یادواره سرداران و 117 شهید شهرستان در دیر برگزار می‌شود

در ادامه این نشست سروان پاسدار سید علی حسینی نیا جانشین سپاه شهرستان دیر با گرامیداشت یاد و خاطره شهداء هشت سال دفاع مقدس و شهداء مدافع حرم اظهار داشت: یادواره سرداران و 117 شهید شهرستان دیر و 14 شهید گمنام این شهرستان در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه برگزاری یادواره شهداء در زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنان امری ارزشی بوده است گفت: امیدواریم بتوانیم رسالت سنگین نگه داشتن حرمت خون این شهداء را به نحو احسن انجام دهیم.

حسینی نیا با اشاره به اینکه برگزاری یادواره شهدا باعث آشنایی نسل جوان با آرمان‌های شهداست، افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر این که هر کجا بحث شهید است بهترین کارها را انجام دهید از مسوولین و اقشار مختلف می‌خواهیم که ما را در برگزاری این گونه برنامه‌ها یاری دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این یادواره هفتم اسفند ماه سال جاری  با سخنرانی حجت‌الاسلام ماندگاری خطیب توانمند کشوری، سید جواد هاشمی بازیگر و مجری توانای کشور، یوسف بختیاری بازیگر تئاتر و سید رضا نریمانی مداح اهل‌بیت(ع) برگزار می‌شود.

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه 
 
نظرسنجی
دلایل بحران ازدواج چیست؟

- نتایج
اخبار دیر
تصاویر
اخبار استان
دیگر اخبار